Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mennyire szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire szeretitek azt, hogy a párotok vagy egy férfit csak úgy orálisan kielégíteni és más nem történik?

Figyelt kérdés
2020. nov. 24. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mikor épp olyanom van, engem kifejezetten izgat, hogy csak használva vagyok a másik élvezetére, és nem kapok cserébe kielégülést, ilyenkor az is bejön, ha durvábban csinálja :)


Utána igyekszem nem is masztizni, így már jó előre fel vagyok hangolva arra, mikor majd én is kapok kényeztetést, és sokkal nagyobb az orgazmusom... :D


De vannak erősen szubmisszív hajlamaim, a legtöbb nőnek azért igénye van a kölcsönösségre, szóval alapból erre számíts. :)


25N

2020. nov. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Erre a kérdésre egy nő (már aki tényleg az) sem fog igenlő választ adni
2020. nov. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hmm... ez érdekes kérdés.

Elsőre majdnem rávágtam, hogy semennyire... de jobban belegondolva megesett már, hogy csakúgy leszoptam a páromat, hogy neki jó legyen, de nem akartam viszonzást.

Viszont! Kapcsolatot így nem tudnék elképzelni. Nem tudom hogy értetted a kérdést, tehát, hogy soha nem adnál viszonzást egy tartós kapcsolatba se? Mert az úgy nagyon nem oké, senkinek se. Az már módfeletti önzőség.

De ha csak úgy értetted, hogy néhanapján, akkor megeshet.

2020. nov. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is izgat,házibuliban volt is már ilyen,20/l
2020. nov. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Ilyet még nem csináltam ,és nem is szeretnék.Szeretkezni szoktunk kölcsönösen izgatjuk egymást.
2020. nov. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%

Nem szeretem az önző embereket.

Kihasználva érezném magam, ilyet sose csináltam és nem is akarok. Nem izgat a szituáció, hogy szolgának nézzenek, nagyon megalázó.

Párommal kölcsönös lenne, ha valamiért épp nem rögtön, de ha szeret, máskor viszonozná. De azt se szeretném, ha ez üzletelés lenne. Ha megteszem, akkor tiszta szeretetből, odaadásból, de csak azzal, aki felől én is ezt érzem.

2020. nov. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Van amikor izgat, es csinalom, foleg nyilvanos helyen vagy buliban.Beindit...
2020. nov. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!