Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak,számotokra kevesebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak,számotokra kevesebb az a nő aki nem szereti az anált?

Figyelt kérdés

Párommal több éve együtt vagyunk. Szerencsére az életben és a mindennapi helyzetekben nagyon jól kijövünk, és a szexuális igényeink is megegyeznek, egyet kivéve.


Minden stimmel közöttünk,-az együttlétre vágyás gyakorisága, mind a ketten élvezzük is, amiben viszont eltérünk az az anális szeretkezés.


Türelmes férfi, -ez a gond részemről kapcsolatunk elejétől fenn áll. Őt izgatja, és nem mondom azt hogy engem nem, -de ha odakerülünk mindig úgy érzem mintha a szűzességem vennék el,annyira összegörcsöl még a gyomrom is,és félek tőle.


Szoktuk csinálni, persze ezek ritka alkalmak, -ha addig-addig izgat ameddig nem vágyom rá, de teljesen mindegy milyen az előjáték, ha csak ha szájjal kényeztett odalent és odafolyik egy kis nyál már rosszul vagyok tőle. Tudom hogy óvatos, ez inkább olyan mintha attól tartanék hogy olyan dolgok kerülnek rá belőlem amit nem szeretnék, holott mindig tisztán megfürödve vagyunk együtt. Ezerszer leültünk megbeszélni, és azt is mondta ha véletlen gond is van akkor is akad víz, nincs ebben semmi, de olyan tehetetlennek érzem magam ebben.


Én szeretném tényleg, csak félek. Elsősorban olyanok véleményére és tapasztalatára lennék kiváncsi aki eltud lazulni közben, hogy csinálja? Hogy biztosítod magad arról tiszta vagy odalent?


2020. nov. 24. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:

én mindig csinálok előtte beöntést, de nekem is volt az elején egy időszak, mikor ilyen gátlásaim voltak

aztán az egyik barátom azt mondta, h ő már nagyon szeretné az anált, és nem érdekli a baleset történik, erre megengedtem neki, persze nem történt semmi

mikor az az első görcs feloldott utána már én is tudtam élvezni, és nem görcsöltem rá erre (persze azért megteszek szükséges óvintézkedéseket)

2020. nov. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Férfiakat szólítasz meg, de nők tapasztalataira vagy kíváncsi. Kár volt végigolvsni.
2020. nov. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az hogy fürdesz kevés az anál hoz. Beöntés aztán engedd el magad.De ha téged nem izgat akkor teljesen mindegy mit csinál a párod.
2020. nov. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most a férfiak véleménye érdekel inkább vagy az ellazuló nőké, akiket análisan dugnak?


Én férfi vagyok, nekem nem kevesebb attól egy nő, mert ez vagy az őt nem izgatja fel, viszont ha ilyen barátnőm lenne, zavarna ha nem lehetne csinálni de nem lenne kevesebb. Hogy mi lenne belőle? Jó kérdés.

2020. nov. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kevesebb, viszont izgatnak azok a nők akik pedig igen.
2020. nov. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
zámomra nem nem szeretném tönkretenni a párom sem a partnerem..
2020. nov. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Erre a párod tudná csak a választ, hogy ő hogy áll ehhez.

Amúgy beöntés.

Kis ellentét van az írásodban azt írod nem mondod hogy téged nem izgat, de rosszul vagy ha orál közben odafolyik a nyál?

Tudod te milyen az ha izgat valami? Engem pl izgat az anál, úgyhogy én tudom.

N

2020. nov. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem kizáró ok, de egy picit azért igen.

30F

2020. nov. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!