Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok izgató a vastag de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok izgató a vastag de meglehetosen eres farok?

Figyelt kérdés

Eddigi partnereim igazabol szerették a méretem. Hosszra nem egy eget vero(17 cm) àm vastag és ami engem igazàn zavar h eres.

A makk alatti területen van egy vastagabb ér ami eleggé érzodhet. Illetve több is végigfut a farkamon. Nem tudom eldönteni h. ez esztétikailag mit vàlt ki , mert ugye sose kérdeztem meg eddig, àm erdekelnének a vélemények.


2020. nov. 25. 06:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Nekem is ilyen és senkinek nem volt gondja vele!
2020. nov. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
Nekem is 17 cm, de nem vészesen érés. Eddig szerették.
2020. nov. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is csak 17,5 de vastag és egy pár ér van rajta, szeretik mert formás

20/f

2020. nov. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés csajokhoz szól, de csak a farokméregetők futtatják magukat.

Nőként semleges, használni kell tudni, nem érdekel, hogy eres-e..

2020. nov. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%

Nekem nem valami vastag, de vettem a baratnomnek egy eleg nagy es vastag vibratort, hat mellette labdaba se rughatok, eg es fold a kulonbseg. ugyhogy igenis szamit a meret.

F

2020. nov. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Őszintén: nem jön be az eres pénisz. Persze, nyilván mindenkinek olyan valamennyire, de ami nagyon eres, azt én nem szeretem.

De ízlések és pofonok.

Én azt mondom, hogy inkább választok egy eres péniszt mint egy gomba formájút, vagy épp egy Peyronie-kórost, szóval messze nem te vagy a legrosszabb :)

2020. nov. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem 15/4.5 és pont annyira eres, amennyire még szexi. Tudjátok, fel is faltak mindig a nők a szájukkal, kezükkel, lábakkal, s ami a lényeg, puncival.
2020. nov. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Látom a fiúk letárgyalták maguk között a dolgot, még csajok véleménye se kellett :D
2020. nov. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
"felfaltak a lábukkal"... jaj te szegény
2020. nov. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szeretem
2020. nov. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!