Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok!Nektek volt már tapaszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!Nektek volt már tapasztalatotok kisebb farokkal? Milyen volt? Az én méretem 11cm hosszú, 12cm kerület. Ezzel lehet valamit kezdeni?

Figyelt kérdés

2020. nov. 25. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Egyszer volt egy baratom akinek 12cm volt es nem is volt nagyon vastag. Igazabol a szex jo volt mert mindig elelveztem vele. Az oralis szexet hiaba szeretem nem volt elvezetes szamomra amikor csinaltam neki.
2020. nov. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Volt és semmi gondot nem okozott. Az ilyenek él inkább fejben van a probléma.
2020. nov. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

Nem

Nem is szeretnem

2020. nov. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Nem nagyon kicsi lenne.
2020. nov. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Nem a méret számít, hanem a vagyon! Havi nettó 800ezres kereset fölött a nők egy 8 centis pénisztől is kib@$zott nagyot élveznek, 1 milla fölött pedig olyan erős a ragaszkodásuk, hogy még azt is elnézik, ha megcsalod, megalázod vagy naponta kétszer félhülyére vered őket. A pénz a lényeg!
2020. nov. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Viszonylag ritka, de vannak olyan lányok, akiknek annyira kicsi a hüvelyük, hogy az ilyen méret a tökéletes nekik. Nekem is volt egy olyan csajom, hogy a 16 centiből csak a felét engedte, hogy bedugjam, és vastagságra is nagyon feszítettem (pedig csak 13 cm a kerülete az enyémnek). Egy ilyet elkapsz, és boldogabbá teszed a kis farkaddal, mint egy naggyal.
2020. nov. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Kb 12 lehetett, nem volt jó. De szerintem nem is a méret volt a baj, nem tudta használni.
2020. nov. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!