Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A domináns lányok gyakoriak? /F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A domináns lányok gyakoriak? /F

Figyelt kérdés

Van egy enyhébb szubmisszív hajlamom, annyira nem nevezném durvának, és más szerepekben is jól tudom magam érezni, de vágyom rá hogy egyszer ezt is kipróbáljam.


Igazából arra vágyom hogy ugymond iranyitson engem egy dominans lany, a kinezetevel kapcsolatban nincs elvarasom, de alapvetoen ducibbat kepzeltem el magamnak valamiert, de az sem baj ha nem az.


Be akarnek neki hodolni, es engedelmeskedni, stb.. szerintetek gyakoriak az ilyen lanyok? Van eselyem talalni ilyesmit?


2020. nov. 25. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jóval gyakoribb ha a pasi dominál. Lányoknál még mindennapi ha a pasik dominálnak felettük, férfinél már nehezebb. Nekem is van sub hajlamom és sok nő belemenne ebbe, viszont gyakoribb ha a pasi domináns sztem.
2020. nov. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, rosszlányokon gyakori.
2020. nov. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nen.
2020. nov. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Japánoknál igen
2020. nov. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én alapvetően domináns volnék nő létemre, viszont túlságosan engedelmes és simulékony subbal nem szívesen kezdenék. Ha idővel válik ilyenné, esetleg olykor-olykor kezesebb az rendben van, a kapcsolat elején azonban részemről kiábrándítónak találom. Amondó vagyok, hogy egy jó sub “hódolatát” ki kell érdemelni, vagy legalábbis alaposan meg kell érte dolgozni.


Lévén, szeretem a kihívásokat, számomra sokkal izgalmasabb, ha nekem kell egy kíváncsi, sub hajlamú srácot “betörnöm”, esetleg “nevelnem”, illetve az engedetlenségéért büntetnem. Ha ellenszegül, tiltakozik (vagy legalábbis ügyesen megjátssza, mert BDSM ide vagy oda, olyat nyilván nem tennék, ami az adott fél megbeszélt határain kívül esik), az pedig kifejezetten beindít.

2020. nov. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!