Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, vettétek már el fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, vettétek már el fiú szüzességét nem szerelemből, hanem fogadásból, "szívességből", vagy valami más célból?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogy történt? Mi volt az előzménye? Simén belement a srác is? hogy teljesített elsőre, milyen volt a szex? Megtudta, hogy mi a helyzet?

Hány évesek voltatok és hányadik partneretek volt? Ő hány éves volt?



2020. nov. 25. 13:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Pénzért vettem el.
2020. nov. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Ha valaki fogadásból kerül ilyen helyzetben, nem kell keresni partnert itt vagyok!
2020. nov. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Igen
2020. nov. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Fura sztori, de exem szüzessegét vettem el 4 évvel a szakításunk után.

Általános iskolában szinte végig együtt voltunk, mi voltunk a suli álompárja, de 8. végén szétmentünk. Rá 4 évre a nyári szünetben az általános iskolám volt igazgatója sport tábort szervezett ahová mindketten mentünk és megtörtént, mert nagyon kíváncsiak voltunk mindketten hogy vajon milyen lett volna a szex, ha eljutunk odáig.

Elég bénácska volt, de betudtam az izgatottságnak és a sörnek, majd utána közölte hogy neki ez volt az első.

Ő 19 volt én 18 és nekem azelőtt volt 4 partnerem is már.

2020. nov. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

Az ilyen 3-as válaszolók mivégre vannak itt? Teljesen értelmetlenül eltöltött, haszontalan 5 másodperc az életéből, amíg egy ilyen választ kirak.


– Jó napot kívánok! Itt lehet okosórát venni? – kérdi a vevő.

– Igen! – válaszolja az eladó, és otthagyja a vevőt.

2020. nov. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Ajándékért cserébe, igen.
2020. nov. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
En 3 eve nyaron egyik legjobb haveromet, volt koztunk elotte is bizalmi kapcsolat (masszirozott mar elotte, volt hogy buli utan nala aludtam). Ugy volt, hogy a kettonk titka marad, hogy lefekszem vele... Hat visszajutott a fulembe honapokkal kesobb esmint kiderult, mar azon a heten ujsagolta mindenkinek... Akkor 16 evesek voltunk
2020. dec. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

#7


Ha egy 16 éves félig még gyerek megdughat egy csajt (elveszti a szűzességét), az biztos nem tudja magában tartani. Eleve halott remény volt a megállapodásotok.

2020. dec. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Azelott viszont tenyleg biztam benne, evekig nagyon joban voltunk aztan megtortent es kb tonkretett mindent :( de ez van, azota van baratom is
2020. dec. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
20%
Igy fajfalmasabb az egyuttlet,ha nem igazi,nem?
2020. dec. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!