Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerelmet vallott a szexpartne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet vallott a szexpartnerem. Kirúgjam?

Figyelt kérdés
Az elején megbeszéltük, hogy ez csak szex, ő kapcsolatban volt, nekem van más szexpartnerem is. Tegnap közölte, hogy ő szerelmes belém. Az is most derült ki, hogy a párjával is miattam szakított pár hete. Szóval szeret és kapcsolatot szeretne, meg hogy mostantól ne szexeljek mással. Tegnap kitértem a további csevegés elől (smacizni kezdtünk, s a többi...), de nyilván választ vár. A válasz egyértelműen NEM lesz, de megbántani sem akarom. Folytatható így a viszony vagy ezek után nincs értelme??

2020. nov. 25. 17:44
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Én 33 éves nő, ő 27 éves pasi.
2020. nov. 25. 17:45
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Vége.
2020. nov. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennyi volt. Ezután már nem működne vele a szex. Mondd neki, , hogy felejtsen el, te nem szereted és ki akarod élni magad. Egyébként sem ez lett megbeszélve...
2020. nov. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
30%
Én szívesen átveszem a helyét! ;)
2020. nov. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
eluralkodtak rajta az erzelmek ha valoban szerelmes beled akkor csak ugy nem fog toled erzelmileg eltavolodni tudod folytatni de ez mindig visszatero tema lesz hogy vegyetek komolyabra a dolgokat es ez akar hosszu evekig is elmehet ember fuggo. inkabb te dontsd el ezt mennyire tudod ezt toleralni
2020. nov. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
85%
Tedd azt, amihez kedved van.
2020. nov. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
87%
Tapadni fog és folyamatosan zaklatni, szerintem inkább tedd ki.
2020. nov. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez tőled függ, hogy te mit szeretnél tőle... ha továbbra is csak szex akkor megmondod neki. Felnőtt gondolkodású ember elfogadja, gyerekekkel meg ne foglalkozz.
2020. nov. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Én megtartanám, a szerelmes pasik cukibbak! :)
2020. nov. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
80%

Na még egy áldozata lett ennek a csodás szexbarátságnak.

Írtad, hogy nem a válasz, akkor meg mit tökölsz? Mond meg neki és kész.

2020. nov. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!