Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha hivatásoshoz mentek, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hivatásoshoz mentek, akkor ti frissen leborotválva mentek oda, vagy ha van kis szőr azt meghagyjátok?

Figyelt kérdés
Mert ha pl valahol megsebzem magam és nem veszem észre, akkor ott betegség bejuthat nem? Szóval gondolom biztonságosabb, ha kicsit meghagyom a szőrt röviden és úgy megyek el. De akkor nem lehet, hogy nem fog tetszeni a csajnak? Mik a tapasztalataitok? Mondjuk ha ilyen fél centi hosszú sincs és még hozzásimul a testhez a szőr szóval nem göndörödik meg lóg, de már nem is borosta, az olyan, hogy nem szívesen dolgoznak vele?
2020. nov. 25. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem ezen fog múlni, hogy szívesen dolgozik e vele vagy sem, hanem hogy mennyire vagy igényes magadra és hogy nézel ki.
2020. nov. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Borotválkozás potenciális fertőzés. Nem csak prosti előtt ne, de pl uszoda előtt se.
2020. nov. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szóval akkor szerintetek se csupaszon menjek a csajhoz?


Igényesnek igényes vagyok, emellett vékony magas, nem egy 180 kilós zsíroshajú kocka, és tisztaság mániás is


Másik kérdés, az bunkóság, hogy megkérem, hogy mossa meg a melleit úgy, hogy látom? Mert azért nyilván akar cuppogni az ember, de nem az előttem lévő cuccát akarom lenyalogatni... Vagy szimplán felejtsem el, hogy ilyet csinálok? Kinyalni tuti nem fogom, és megcsókolni se, az egyértelmű. Meg arra is meg akarom előtte kérni, hogy mossa meg a kezét, és ne nyúljon úgy magához, hogy ha utána még hozzám is hozzám fog nyúlni. Vagy ezt bunkóságnak venné és azt feltételezné, hogy azt gondolom igénytelen? Mert tényleg nem hiszem, hogy lefürdenek minden kliens után. De nyilván ezt nem akarom, hogy tudja, hogy így gondolom. Szóval én ilyenekre kérném miután kifizettem, akkor sértődés lenne, vagy azt mondaná ez természetes?

2020. nov. 25. 22:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Az nem kérdés, hogy ne borotválkozz előtte. Bőr tele van mikro sebekkel utána. Sok nőnek amúgy is jobban tetszik, ha szőrös egy férfi, itt is ez szokott lenni szavazásokon. Szóval ne parázz ezen. Ne rohadt nagy bozont legyen a többi jó.


Elvileg van olyan, hogy közös zuhany és akkor adott, hogy tiszta. De amúgy szerintem ezeket tisztázd a telefonban még, hogy szeretnéd. És akkor hallod a hangján, hogy reagál és ha nem szimpin, akkor eleve kerüld el. Ha bármi nem jó érzésed van a telefon beszélgetésben akkor ne oda menj. Sok mindent érezni a hangból, hogy milyen valaki. Nem jó olyanhoz menni aki ilyen kedvetlen flegma pl.


Ha tutira akarsz menni, akkor orál is mehet gumiban amúgy.

2020. nov. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt egy exprosti kolléganőm és ő azt mondta minden "ügyfél" után lefürdött.
2020. nov. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet.
2020. nov. 25. 23:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Baszki! Te fizetsz es ő tegye a dolgàt ne nyavalyogjon. Aki fizeti a cigányt az mondja meg mit játszon.
2020. nov. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem cigányt fizetek
2020. nov. 26. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!