Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátnőm a nálunk megszok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm a nálunk megszokott szexnél jóval rövidebb után elkezd leállítani és elmegy letusol és lefekszik akkor már nem is kíván? Lehet a zuhanyzóban kielégítette önmagát?

Figyelt kérdés

2020. nov. 26. 01:41
 1/8 anonim válasza:
100%
Neked sikerült elmenni?
2020. nov. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak nem volt hozzá most kedve
2020. nov. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Ha sikerült elmemned akkor lehet úgy van vele, hogy vegeztetek és kímélni szeretne és hagy téged pihenni, de ha azt akarod, hogy neki is öröme legyen ne telefonozz. Kezd el csokolgatni a pocakját és haladj lentebb elegitsd ki őt.

Még ha mondja hogy ne akkor is próbálkozz, mert szerintem csak teged akár kímélni a munkától.

Írj majd ha igazam volt. Amúgy lehet csak pisilni kelett. De hidj nekem nem számít arra, hogy rá is hangsúlyt akarsz fektetni. Kezd el és sok sikert.

2020. nov. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fáradt, kedvetlen, vagy csak nincs kedve hozzá, mert nem mindenki szexmániás. Ez föl sem merül??
2020. nov. 26. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megkefélte alaposan valaki más és azért nem akarja
2020. nov. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te gyorsan végeztél, ő meg úgy gondolta megkimél a további nehéz munkától. Majd holnap melóban a főnöke kielégíti a vágyait :)
2020. nov. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az kulcs kérdés, hogy Te elmentél?

Nekem sok csajom volt aki csak leszopott, hogy nekem jó legyen, de Ő nem akart többet.

2020. nov. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kötve hiszem hogy a zuhanyzóban intézte el magának. Lehet fáradt, nyűgös, lehet csak nem kívánt... utóbbi ha túl sűrűn fordul elő akkor gondolkodj el azon mi lehet az oka (kihűlő kapcsolat, vita stb.) s mit tudsz tenni ellene.
2020. nov. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!