Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok van még rajtam kívül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok van még rajtam kívül olyan aki felizgul egy menyasszonyi ruhás fátylas csajtól? Ha meglátok egy menyasszonyt egyből merevedésem lesz. Nem is merek esküvőkre járni ez miatt.

Figyelt kérdés

2020. nov. 26. 08:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Neked mi izgató rajta pontosan ha megkérdezhetem?
2020. dec. 11. 17:47
 12/16 anonim ***** válasza:
51%
Emberek, nem maga a menyasszonyi ruha annyira szexi, vagy vonzó (bár vanna szépek), hanem maga a jelkép, hogy most egy fiatal nő összeházasodik egy férfivel, ennek az egésznek van egy szimbolikus jelentősége, szexuális értelemben is.
2021. febr. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#12 "ennek az egésznek van egy szimbolikus jelentősége, szexuális értelemben is."

csak volt, amikor elvárás volt a lány felé, hogy szűzen menjen férjhez. mára szinte teljesen kikopott.

2021. febr. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
51%

13-as

Igen, de tudatalatt megvan ez a dolog mindenkiben. Szerintem a legtöbb férfinek tetszik egy nő menyasszonyi ruhában, nekem is. Valami van benne.

2021. febr. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
szerintem meg túlságosan magadból indulsz ki.
2021. febr. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
69%

"Szerintem a legtöbb férfinek tetszik egy nő menyasszonyi ruhában, nekem is. Valami van benne."

Pl. nőies elegancia és kecsesség (ami így együtt manapság esküvőn kívül ritka mint a fehér holló). Az üzenete: egyszerre vonzó fiatalság és elköteleződésre hajlandó érettség. "Lehetnék bármelyik férfié de én csak a tiéd akarok lenni!"

2021. febr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!