Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan hathat a kapcsolatunkra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hathat a kapcsolatunkra?

Figyelt kérdés
Párommal a kapcsolatunk elején beszéltük, hogy nagy álma egyszer két nővel együtt lenni. Mivel nagyon szeretem, szeretném ezt az álmát is valóra váltani. Közeleg az évfordulónk és gondoltam egyik ajándéknak felvetem neki, hogy ha még mindig "álma", akkor szeretném megadni neki. Viszont kicsit tartok tőle hogyan hathat a kapcsolatunkra, milyen érzés lenne látni, hogy egy másik nőt is csókol, őt is kielégíti. Volt már valaki hasonló szituációban? Csak normális válaszokat várok!
2020. nov. 26. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul... ilyen dolgok csak akkor működhetnek, ha mindkét fél akarja. Te csak a kedvében akarsz járni, a másik nő téget nem izgat.
2020. nov. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A normális válasz az, hogy ez előre megjósolhatatlan.


Az emberi érzések nem úgy szabályozhatóak, mint a csapból folyó víz. Magadban kell lerendezned és tartanod magad hozzá.


F, 39

2020. nov. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne. Ott már alapból gáz van érzelmileg a kapcsolatban, ha egy ember nem csak a partnerével szeretne lefeküdni, nem elég neki ő, hanem másra is vágyik. A nagyon szerelmes ember nem akar mást, plusz főt, akár testi, akár lelki szinten sem a kapcsolatban.
2020. nov. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se, ez akkor lenne jó ha te is élveznéd.
2020. nov. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne tedd, mert nagyon fog fájni a lelkednek!

Hidd el!

Amúgy ha a barátod igazán szeret téged, meg sem tenné.

F

2020. nov. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A te beállitottságodtol függ. Ha erösen monogám párti vagy akkor nem javasolt. Ha ebben laza vagy akkor jo ötlet.
2020. nov. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarod te is, akkor lehet jó a vége. Ha csak a kedvében akarsz járni és már a gondolattól is viszolyogsz, hogy a párod egy másik lánnyal szeretkezik, akkor viszont szvsz engedd el.
2020. nov. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha bevállalod akkor te keress harmadikat, te beszélj vele csak, a barátod csak dughasson vele de ne legyen semmilyen kapcsolatban a nővel. Utána ne legyen beszélgetés meg haverkodás, te se beszélj vele többet, hacsak nem mégegyszer szeretnél ilyen élményt.
2020. nov. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Két dolgot mondanék ezzel kapcsolatban.

1) Ha téged nem vonz, nem izgat akkor ne csináld mert csak rossz vége lesz a storynak.

2) Csók... ugyebár egy többesbe az fér bele amit a felek előre megbeszélnek. Elég sok többest láttam már a "gyakorlatban" s az esetek többségében NEM volt sem csók, sem ölelkezés, semmi érzelem csak nettó szex. Előre le kell fektetni (és tartani) a játékszabályokat.

Szval… azzal kezded hogy magadnak felteszed a kérdést téged izgatna-e, utána a párodnak, majd utána a játékszabályok és csak utána 3. játékos keresése.

2020. nov. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!