Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg annyira fontos a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyira fontos a péniszméret, hogyha egyszer belecsusszan egy nőbe mondjuk 22 cm-es dákó onnan nincs visszaút?

Figyelt kérdés

Értem úgy, hogyha egy ilyen pasi után jön egy új pasi akinek mondjuk 15 cm az már nem fogja a nőt végképp érdekelni és keresi a szakítás okát minél hamarabb, mert arra vágyik újra 22 cm legyen a puncijában. Igaz?


Mia Malkova is a Blackedes videója után elvált a férjétől... mert annyira élvezte a hatalmas dákót.



2020. nov. 26. 16:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
Igen, olyan ez mint a heroin. Egy alkalom után is függők lesznek és csak azt az érzést akarják hogy hatalmas dákók dugják őket, az átlagos méret már nem hoz örömöt az életükbe.
2020. nov. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem a hossz számít hanem az átmérő! Hiába hosszabb ha közben meg lehet, hogy vékonyabb, és a nőt nem azzal juttatod el a csúcsra ha a méhszáját böködöd, hanem hogy a megfelelő pontod izgatod, dörzsölöd a farkaddal, erre pedig a vastagabb alkalmasabb.
2020. nov. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
12%
Jason Luv-ra vagyik minden no
2020. nov. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Igen, mindenki válik és fekákhoz megy hozzá.
2020. nov. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%

Az ilyenek kellenek nekik:


[link]

2020. nov. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondják ezt akik talán sose szexeltek.
2020. nov. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

igen, igaz!


Sőt, a nőgyógyászati vizsgálaton egy elég vastag tágítót használnak, utána is ez történik, soha többé nem fogja élvezni a péniszt az a csaj, aki már járt nőgyógyásznál. Tuti így van! Hidd el!

2020. nov. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%
Na mert te aztan sokat szexelsz baszod
2020. nov. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a cáfolatára én vagyok az élő példa.:D

Az első partnerem mérete óriási volt, borzalmas fájdalom minden együttlét. Le is építettem vele hamar a szexet. Nem csak hosszú volt neki, de vastag is.

Aztán utána lett egy teljesen átlagos méretű partnerem, kb. 15 cm hosszú, de sose mértem, vastagságra nem vékony, de nem is az a töltött hurka. Vele annyira fantasztikus volt a szex, hogy én tőle váltam függővé. Tökéletes volt hosszra és vastagságra is. Lehetett vele vadulni úgy, hogy ne fájjon, de közben teljesen kitöltött.

Akik utána jöttek, azokkal mind csalódás volt. Pedig az egyiknek 17 cm volt, tehát hosszabb, de soványabb. A másik hosszra is max. 12-13 cm, de sovány volt. Mindkettő harangozott bennem.

Szóval számít a méret, de általában nem úgy, ahogy a pasik azt gondolják.

2020. nov. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
45%

Szekszuálisan kiellégittőb a nagyob penis!


Bélus, 39, féjfi

2020. nov. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!