Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti megnézitek a pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti megnézitek a pasik testét, vagy fölösleges gyúrni? Mit néztek meg először egy pasin?

Figyelt kérdés
Csomó pocakosabb pasit látok jó csajokkal. Ők már régóta együtt vannak, vagy nem is érdemes kondizni? Csak az arc meg a póló/ing számít?
2020. nov. 27. 14:59
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Persze, biciklizni én is szeretek. de attól nyilván nem fogok "jól" kinézni. Max a combom. Az meg csak a kutyámat érdekli.
2020. nov. 27. 15:32
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, de ha ennyi a motivációd, hogy a csajok majd így jobban tapadnak. Hamer el fog fogyni és abbahagyod.
2020. nov. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Pont ez volt a kérdés. Hogy nem tapadnak, csak a pocakra.
2020. nov. 27. 15:53
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy nem tetszik nekik, de nem ez alapján fognak párt választani.

Szerintem ez egyértelmű.

2020. nov. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
ment a zöld kéz
2020. nov. 27. 16:07
 16/23 anonim ***** válasza:
64%

Nekem az összkép számít, de általában a hajat és arcot nézem meg először.

Egy jó, sportos alkat nagy előny azoknál (például én) akiknek ez jön be, ez egyértelmű. Ellenben ha csak azért sportolsz, hogy több esélyed legyen az ellenkező nemnél, akkor felejtsd is el, mert úgyse fogod sokáig csinálni és amint összejön egy kapcsolat, abba is fogod hagyni és a párod is nagy eséllyel elhagy majd.

Egy sportolni szerető ember saját maga miatt szeretne, hogy jó alakja legyen, neki (nekünk) ez az igényesség része.

Egy jó alak pedig egyáltalán nem garancia a sikerre. Pozitívum, de ha mögötte nincs tartalom (egy szerethető és érdekes jellem) akkor legfeljebb alkalmi partnerre találsz.

24/L

2020. nov. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Az összkép számít. A külső IS fontos lehet, de egy Férfinél sokkal többet nyom az összképben a személyiség, stílus, kisugárzás, kommunikáció. Van olyan ismerősöm aki finoman szólva sem egy adonisz mégis jobbnál jobb női voltak - bármelyiket kidumálta 5 perc alatt a nadrágjából és volt kisugárzása.

Ha sportolni akarsz ne a kockás hasért tedd hanem önmagadért, az egészségedért, a fittségedért, hogy jobban érezd magad.

2020. nov. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Előny az izmos test igen. Aki férfi sikeres a nőknél izmos test nélkül, az még sikeresebb lenne izmosan is.
2020. nov. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
66%

"Van olyan ismerősöm aki finoman szólva sem egy adonisz mégis jobbnál jobb női voltak - bármelyiket kidumálta 5 perc alatt a nadrágjából és volt kisugárzása."


Azt te maximum férfiként látod úgy hogy ő nem jó pasi, nők meg úgy látják hogy igen. Olyan nincs hogy te egy nőt kidumálsz a nadrágjából ha nem jössz be neki.


Kérdésre: számít nekik a test, de inkább az arc a döntő.

2020. nov. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Olyan a férfin az izmos test, mint a nőn a nagy, formás, feszes mell. Anélkül is lehetsz vonzó az ellenkező nem számára más dolgokkal, de óriási előny mégis ha van.
2020. nov. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!