Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, van olyan erotikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, van olyan erotikus fehérnemű, ruha, jelmez stb amit csak otthonra vesztek fel? Ha igen mi az? Ha nem vennétek fel ilyesmit, miért nem?

Figyelt kérdés
Fehérnemű alatt inkább az ilyen fűző stb cuccokat értem, nem a sima csipkés fehérneműt.
2020. nov. 27. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak itthonra a paromnak ilyeneket szoktam felvenni:


[link]

[link]

[link]


Ezeket pl nem veszem fel nyilván máshova.

2020. nov. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van egy pár. S hova máshova kellene felvenni? Az utcára ugyebár nem mész ki egy szál csipkés bodyban combfixben, meg orvoshoz sem abban mész amikor beteg vagy.
2020. nov. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem így értette a kérdező, hanem mondjuk ruha alá veszel e fel ilyesmit a mindennapokban. Mert amúgy van olyan ismerősöm aki mindig valami szexi csipkés cuccot visel, “hatha” osszeszed valakit aznap 😅
2020. nov. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!