Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csendesebb, ránézésre is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csendesebb, ránézésre is visszafogottabb nőkről mit gondolnak magukban a férfiak, ha még nem ismerik egyáltalán, csak látásból? Van aki szexualisan izgatónak találhat egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés
2020. nov. 28. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Meg hát!
2020. nov. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
Ha fiatalabb akkor szívesen lennék a tanító bácsija!
2020. nov. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Lehet szexuálisan izgató, de az a lány is, aki nem visszafogottt, csendes. Nem ettől függg.
2020. nov. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Az ilyen lányok érdekelnek jobban

20/f

2020. nov. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Én ilyesmi vagyok és okoztam már kellemes meglepetést az ágyban.
2020. nov. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Általában azt gondolom, hogy biztonságos környezetben át tud menni domináns nőbe is, amit egyszer szeretnék egy ilyen nővel megélni.
2020. nov. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. De konkrétan arra vagyok kíváncsi, hogy ha egy pasi meglát egy ilyen nőt, és amúgy tetszik is neki, mit gondol?

Ha látszik rajta, hogy szerényebb akkor lehet hogy inkább hagyja csak megnézi és jóvan, vagy izgalmasabb számára mint harsányabb társai, vagy inkább taszító.

2020. nov. 28. 21:04
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz így 41 évesen van elég tapasztalatom hogy ne a látvánnyal foglalkozzak, öltözhet szerényen, lehet visszafogott is de ez semmit nem jelent. Volt olyn párom aki először társaságban gátlásos volt de velem kettesben beszélt izélgetett (úgy is). Én csak azért vagyok óvatos az ilyen nőkkel mert ha kettesben is visszafogott és nagyon szégyenlős vagy kettőt sem szól akkor sok közös jövőnk nincs, sőt lehet a szex is csak olyan tessék-lássék. De bár fontos az első benyomás ha olyan a kisugárzása a visszafogott stílusa ellenére hogy megfog akkor miért ne ismerkednék meg vele? Aztán hogy miből mi lesz nem lehet tudni.
2020. nov. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!