Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem merem előtte csinálni,pedi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem előtte csinálni,pedig nagyon izgat a gondolat. Hogyan vetkőzzem le ezt a gátlást?

Figyelt kérdés

Párommal régóta együtt vagyunk,minden vágyat meg tudtunk eddig beszélni és igyekszünk is kielégíteni azokat.

Na szóval engem nagyon lázba hoz a gondolat,hogy szeretnék maszturbálni előtte,egy olyan előjáték gyanánt. Mondjuk úgy,hogy egy kis ideig csak nézzen és ő is csinálja magának aztán besegítenénk egymásnak.


Azt gondolom,hogy alapvetően nem venné rossz néven a dolgot,de fogalmam sincs hogyan adjam ezt elő neki. Próbáltam már,hogy szex közben spontán elkezdem magamnak,de mindig zavarba jövök tőle és abbahagyom gyorsan. Nem tudom ez miért van.


Mivel kéne oldjam ezt a gátlást és hogyan hozzam fel neki a témát?


(Én vagyok a nő)



2020. nov. 28. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Gyakorold velem! Ha már jól megy, akkor mehetsz hozzá. 49/F
2020. nov. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Terpeszd szét a lábaid és kezdj el klikkelgetni, aztán lesz ami lesz
2020. nov. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az jutott eszembe,hogy mikor zuhanyzik, állj be mellé. Mosd le a testét szép lassan, aztán a sajátod és máris elkezdheted kényeztetni magad előtte. Tuti, hogy ő is . Ez a legegyszerűbb módja, ha félsz kimondani, hogy ezt szeretnéd.
2020. nov. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%
Inkabb velem gyakorold, ne az elsovel, 59F
2020. nov. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Ha olyan joba lennetek ezt meg tudnátok beszélni.
2020. nov. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A 3-mas gondolata jó.Fel lehet így vezetni.Hasonlóan tettem én is férfiként😁😉
2020. nov. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak arra kell gondolod, hogy ez 1000 ferfiből 999-et qurvára felizgat,engem is...

Ne, hogy nem lesz ellenére, hanem imádni fogja.

F

2020. nov. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7%
Hát mondjuk nekem gusztustalan ha egy kotor magában.
2020. nov. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként nyalás közben szoktam verni.A párom kiszúrta,és fel is izgatta.Olyannyira,hogy ő is szokott masztizni együttlétekkor.
2020. nov. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!