Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért alakul ki valakinél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakul ki valakinél “ázsiai fétis”?

Figyelt kérdés
Az “ázsiai fétis” amikor egy személy kifejezetten kelet-ázsiai és délkelet-ázsiai személyek iránt érez szexuális és/vagy romantikus vonzalmat.

2020. nov. 29. 17:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 anonim ***** válasza:
100%
ízlés kérdése. Nem alakul ki semmitől. Van akinek meg a négerek tetszenek. Vagy a fehérek. Kinek a pap, kinek a papné.
2020. nov. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/95 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem fétis. Általában a fehér fiúk tetszenek, de nem tudok elmenni egy tökéletes arcú japán vagy koreai srác mellett sem, mert nagyon kis szép rendezettek, sokszor jó a hajuk, stílusuk és a koreaiak alapból magasak és vékonyabb, modell alkatok, ami kifejezetten tetszik. Az arabok, feketék, kínaiak, thai és Fülöp-szigeteki ázsiaiak viszont már egyáltalán nem jönnek be. Amit te "fétisként" emlegetsz itt, az az anime és dorama mánia miatt alakult ki, ami miatt a japán fiúkat kezdtem el nézegetni, a koreai srácokat meg a kpop-ból. Így vannak ezzel a lányok, általában ez a két nemzet tetszik nekik. Meg is lehet érteni, mert a legfejlettebbek népek, főleg a japánok.
2020. nov. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/95 anonim ***** válasza:
86%

Nekem bejönnek az ázsiai fiúk is. Csak egy dolog miatt. Fekete haj és szem. Általában azért jobban vigyáznak az alkatukra is. Egészségesebben esznek.

Nekem bejönnek pl az indiaiak is azért nem gondolná az ember mennyi helyes férfi van köztük ha jobban szétnéz. Pakisztániak között is van rengeteg helyes arc. A másik, utóbbi kettőnél gyakoribb a szakáll ami nálam az ideál. Na meg amit a legelejen leírtam. Fekete haj és szem. Sajnos nálam ez tényleg fétis. És már lánykorom óta van ez így.

Ezzel nem tudok már mit kezdeni.

Csak max elfogadni, azért nem könnyű. Jó lenne magyar férfi de nehéz a fenti kategóriát megtalálni magyarban. Mondjuk nem lehetetlen.

2020. nov. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/95 anonim ***** válasza:
93%
Így van, ahogy a kettes írja. Alapvetően én is a rasszomat kerrsem, de egy dél-koreai vagy japán fiú nagyon szabályos kinézet tud lenni. Igazi herceg típusok.
2020. nov. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/95 anonim ***** válasza:
89%
Meg lehet érteni, mindenki csak jól jár egy japán sráccal/csajszival. Ha oda házasodsz, garantált lesz a kimagasló oktatása a gyerekednek és a magas életszínvonal. De csak Japánról tudok nyilatkozni, köztudottan mindentől különböző, fényévekkel Európa és Amerika felett járó ország.
2020. nov. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/95 anonim ***** válasza:
74%
😯.
2020. nov. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/95 anonim ***** válasza:
8%

na most igazából két fajtában van jelen!

a nőknél az van hogy a túl reklámozott celebeket lássák akik híresek pénzesek népszerűek és lányosan cukik ez indítja be náluk a fantáziát miközben a valóságban az ilyen lányos szőrtelen virág fiukkal semmi pénzért nem állnának össze mert az ázsiai férfi vagyis fiú kpop idol stb nem férfi...! (vannak jól kinéző férfias ázsiai férfiak de azok más kategória!) itt most fétisről beszélünk na most a valoságban ezek az ázsiai virág fiuk nem állnának helyt! akik naponta több órán át szépitgetik magukat meg alkalmanként sminkelik magukat! a lányok csak azért vannak oda ezekért (papiron) mert ezt lássák hogy ők most népszerüek

hozzáteszem papiron ezek a korei srácok nagyon édesek csak annyi hogy nagyon nem áll helyt a valóságnak valamint kapcsolatnak mivel korea keményen patriarchális azaz férfi uralmú! keményen meg kell felelni a nőknek főleg a párkapcsolatban!

forditott helyzetben más a helyzet! ott ugymomnd tényleges szexuális vonzalomról van szó! az ázsiai lányok (a szépek) minden tulajdonságnak meg felelnek amit a férfiak ugymond ösztönösen szeretnek pont olyan arc szerekeztük van ami sokkal nőiesebb lányosabb vékonyabbak is maga a személyiségük is ugymond lányosabb és igen nagyon eleget tudnak tenni az ugymond női kötelezettségeknek


egyszóval a férfiaknál tényleges szexualitás van valamint az ázsiai nők sokkal lányosabbak feminibbek mint a többi népcsoportban és "tradicionálisabbak"

a nőknél sokszor ázsiai láz van azaz lássák csillogást a sikert és népszerűséget de ez sokszor csak papíron tetszik nekik (ettől függetlenül van kivétel csak az nem a cuki virág fiukat szeretik hanem a férfias normális ázsiaiakat) de mindkét esetben van több negatív dolog is pl pénisz méret sajna ez tény átlagosan 5-8 centi készenléti állapotban... most egy nyugati nőnek eléggé szembe tűnő és furcsa lesz sokaknak nem is elég avagy lehetetlen a szexuális élet...


de tények szerint az ázsiai lányoknak sokkal több pozitiv tulajdonságuk van mint az ázsiai srácoknak...

pl egy átlagos ásziai lányt már sok férfi is megnéz miközben egy átlagos ázsiai srácra a nők 100%-a rá sem néz mint aktuális partner de még jelöltre sem...


az átlagos ázsiai srác nem bts meg nem is a doramakban szereplő emberek hanem a nyulfogú sárgabőrű bili fejű tag... ez az átlag hozzáteszem a sok smink nélkül a bts tagjai sem olya hu de jó képűek talán az egyik tag amelyik még ugy ahogy nem néz ki rosszul de pl nem jungkook vagy a halszájú rm de a többi az nagyon átlag és az alatti...

2020. nov. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/95 anonim ***** válasza:
93%

#7 te nem unod még, hogy minden Koreával kapcsolatos kérdéshez odaböfögöd a hülyeségeidet?


Amúgy nekem mindig is tetszettek az ázsiai fiúk, már kislányként is, amikor még nem is tudtam, hogy mi az a kpop, vagy hogy egyáltalán tudtam volna, hogy a Távol-Kelet nem csak k

Kínából áll. Én már akkor is cukinak tartottam azokat az ázsiaiakat, akiket a TV-ben láttam, meg a kínai boltos fiúra is olyan áhitattal tekintettem XD. Amúgy nem csak ők jönnek be, viszont őket kifejezetten különlegesnek, vonzónak, aranyosnak tartom.

Szóval ez nem egy olyan dolog, ami csak úgy valamitől kialakulna, hanem egyszerűen mindenki mást tart szépnek, vonzónak, mindenkinek más az ideálja.

2020. nov. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/95 anonim ***** válasza:
96%
Khm voltam már japán fickóval és egyáltalán nem volt neki kicsi. Normál méret volt, pont ideális.
2020. nov. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/95 anonim ***** válasza:
13%

8as qurvára nem olvastad el mert akkor tudnád hogy oda írtam hogy van kivétel akinek tényleg bejön

én most az esetek 99%-ról beszéltem akik azt hiszik hogy mindegyik olyan mint egy idol és édes virág fiú csak hát a valóságban nem valamint akkora a kulturális differencia hogy valakinek be kell hodolnia csak hát itt nem a nyáladzó álomvilágban élő kiscsaj fogja diktálni az iramot

valamint akkor már látni is fogja hogy ott hogy is müködik a dolog

9-es mi az a normális kb hány centi mert most kiváncsi lettem ":D

ha már ugy is van tapasztalatod meséld el kérlek (amugy hozzáteszem megint teljesen más ha egy itteni vagy amerikai születésű ázsiairól van szó mintha egy ázsiában nevelkedett ázsiairól)

2020. nov. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!