Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Buktatok már le?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buktatok már le?

Figyelt kérdés

Lebukós sztorik érdekelnének😏

Még hozzá ezek:

Ki előtt? (szülő/kapcsolat haverok stb)


Mit csináltál?


Lett következménye? (ha igen mi)


Sikerült kimagyarázni/megbeszélni?


Reakció? (ő vagy a te részedről)

dmben is lehet


Kort és nemet írjatok kérlek (akkori kort is).

22f



2020. nov. 29. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

Az akkori szexpartneremmel, náluk, vagyis szülői háznál beszélgettünk a többes szexről, majd mikor szexeltünk a lány saját szobájában, benyitott az anyukája, hogy segitsen már valamit neki. Végig a többes szexen kattogtam és mikor benyitott csak annyi hagyta el a számat "beszáll?". Majd semmi reakció, azzal a lendülettel csukódott is az ajtó. Írtó kinos volt. Nem magyarázkodtam, megvártam míg mindenki alszik és úgy lépptem le. Azota nem is mentem oda.

Akkor 21 voltam.

2020. nov. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

szülők előtt és haverok előtt is

első esetben lovagoltam háttal a pasimnak, másikban szopatott a párom

nem lett következménye, barátok rákérdzetek dolgokra de ennyi


most 21/N

2020. nov. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

Anyám

69 volt az akkori pasimmal, de a hangok elobb eljutottak a tudataig, es mivel az ajto mogott van az agy, semmit se latott szerencsere, mert kiment. Aztan ez megtorten egy sima szopas alkalmával is.

2020. nov. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
A lányom nyitott rám mikor ujjaztam magam. 42 N
2020. nov. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Egyszer a zuhanyzóban voltunk és a fürdő nyitva maradt, mikor megfordultam nővérem bámult befelé, gyorsan elhesegettem kéz mozdulatokkal, anyum rengetegszer tört ránk a szobában, mert a kopokás túl modern dolog és nem érti a hasznát. Az egyik legjobb sztori az, mikor nevelőapám nyitott rá nővéremre és a barátjára, szegény meghalt a röhögéstől a nappaliba, hogy "cigány gyereknek hogy lehet ilyen fehér a segge" ez azóta sokszor elhangzott már.
2020. nov. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
#5 :))))
2020. nov. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Ahogy látom a kopogás sehol se nagyon divat, pedig azért egy adott kor felett igazán megtanulhatnák a szülők s egyéb családtagok is.
2020. nov. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Igen, Józsi voltam a következmény ....
2020. dec. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!