Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy tanársegéd ha kicsit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tanársegéd ha kicsit sokáig néz egy diákot, akkor vonzónak tartja? Mondjuk meglátja reggel a diákot hogy megy a suli fele, és addig nézi folyamatosan amíg be nem megy az ajtón és el nem tűnik a látóköréből.

Figyelt kérdés

A fent említett példa sokszor előfordult már. És a szemkontaktust csak úgy minden ok nélkül is tartja. Nem az én szakomon tanít, úgyhogy nem tanít és nem is fog.

Én vagyok a lány, és nem vagyok kiskorú.


2020. nov. 30. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Gratulálunk! De mi a kérdés?
2020. nov. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Első mondatot olvasd el.😀
2020. nov. 30. 19:08
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Miért, te akit 2 másodpercnél hosszabban nézel, ahhoz vonzódsz?
2020. nov. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Inkább 5. Eddig én nem nézek olyat aki nem érdekel. De lehet ezzel egyedül vagyok
2020. nov. 30. 19:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki. Sok siket kívánok, legalább neked legyen szerencséd. 🙂 32F
2020. nov. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bejön neki a külsőd, csak nyuszi lépni.
2020. nov. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Statisztikai tény , ha valakit hosszabban bámulunk mint 3 mp, akkor azt vagy megakarjuk ölni, vagy nagyon bejön nekünk :D Én persze hozzátenném hogy néha azt is megnézzük aki valamilyen okból szokatlan látványt nyújt. Mivel te már régóta szemezel vele, és nem mész semmire(ami kissé idegesít) szinte biztos hogy tetszel neki.
2020. nov. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
Nem csak a vonzó embereket nézem meg....igazábol bárkit akin vmi érdekeset látok 😅
2020. nov. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Nem akarok semmit,

( mint tanársegéd) ezt csak te képzeled be, a romantikus almaid közepette.

2020. dec. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!