Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az egy éjszakás kalandok vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egy éjszakás kalandok vagy alkalmi szex kapcsolatok nálatok működnek? Milyen tapasztalatok vannak erről?

Figyelt kérdés

Lehet ezt csinálni, de akkor nem kell eltérni attól, amiben a 2 fél megállapodik előre. És függetlenül attól, hogy az ember a szívének és az érzéseinek nem tud parancsolni, valakire komolyabb, valakire gyengébb hatást gyakorol az aktus, attól még érdemes úgy neki indulni ennek, hogy az ember előre tisztázza magában a dolgokat. Ez arra van, hogy jól érezzék magukat a felek és ebben nincs több.


Mert van egy pár ember ismerősi körben is, akik így jöttek össze, de talán az a legjobb, hogyha a felek a rendeltetésüknek megfelelően használ ki az ilyen alkalmat.


Ti mit gondoltok erről:)? Mik a tapasztalatok?


Üdv 30/F



2020. dec. 1. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Az egyéjszakás, vagy alkalmi az csak egyszer történik meg, nem?

Egy alkalom után nem gondolnám hogy akkora nagy kötődés alakul ki.

Van akinek megy így is, de van akinek nem. Nekem kell a vonzalom némi kötődés is ahhoz hogy jó legyen a szex.

N

2020. dec. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Én belementem egy szexkapcsolatba.

Megbeszéltük az elején, hogy szex és ennyi.

Mégis, ő volt az, aki mesélt személyes dolgokat, meg beszélt a gyerekéről, problémáiról.

Ezen beszélgetések miatt érzelmek alakultak ki nálam. Esetemben ez volt a probléma.


25 L

2020. dec. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Nálam nem működik. Kell a szerelem, lelki vonzalom a jó szexhez.


Egy lassan 33 éves aggastyán F.

2020. dec. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2/3:


Végül is nem a te hibád, mert ha meg nem olyan lennél, aki miatt egy ilyen beszélgetéssel összefüggésben érzelmek alakulnak ki, akkor az illető szavai süket fülekre találtak volna és amikor két ember egymás mellett fekszik, az nem túl kellemes.....(maradjunk ennyiben:)


Nálam meg az volt, hogy egy éjszakás kalandban egyeztünk meg a hölggyel, ez meg is történt, de talán túl jóra sikerült, érzelmi szinten is közeledett, talán még soha nem találkoztam ilyen nővel, mindenre nyitott volt , a hozzáállása túlment egy kalandon. De mégis ez egy éjszaka volt és akárhogy is alakulnak a dolgok, amit a felek megbeszélnek, azt be lehet tartani. És talán mindenkinek így a legjobb.

2020. dec. 1. 21:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Aktuális, vagy épp állandóbb lelki beállítódottság, aktuális élethelyzet, korábbi tapasztalatok, lelki torzulások függvénye. Van akinek minden további extra gondolat nélkül megy, másnak nagy lelki vívódás, és minden ami a kettő között van, lehetséges. Mindenki döntse el maga mire képes, mire van szüksége éppen. Van aki pedig nem dönt kellő alapossággal, vagy csak sodródik, mert épp ennyire tellik. Az is embertől függ, hogy ki mikor billen át lelkileg valami másba.
2020. dec. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A lelki torzulások függvénye egyébként hogyan jön most ide?

Mert hogyha elolvastad a kérdést, akkor bizonyára azt is tudod, hogy a te válaszod nem a fő kérdésre érkezett. Undokoskodni, meg támadni felesleges bejönni kérdések alá.


Meg azért azt szögezzük le, hogy a társadalom összes nőjéhez viszonyítva nagyon sok nő van egyedül, ami nem véletlenül.

Sokan tekintik gyémántnak azt, ami a lábuk között van, amit az kaphat meg, akinek pénze van. Az a nő, aki talpraesett és normális, az bele tud vágni akár egy szexkapcsolatba is.


Nem lelki torzulások függvénye itt a gond, hanem a pénzéhség.

Azért nem működnek itt ezek a dolgok.

2020. dec. 1. 22:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha neked megvan a tuti, egyetlen igaz válaszod, nem kell kérdezni. Nekem is aktuális élethelyzettől függött, amikor benne voltam, és lelki torzulástól is. Ez van nálam, ne akarj mindenki helyett magyarázatot adni. És nem egy homogén massza a társadalom. Férfiak és nők is rengetegen vannak egyedül, ami kicsit összetettebb kérdés annál, hogy miként vélekednek arról, ami a lábuk között van.
2020. dec. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy inkább nem kellene ide írnod nem? Mert azért, ahogy látom, megtaláltad az esti falatodat itt az oldalon. Amíg nem voltál itt, addig nem volt gond:).
2020. dec. 1. 22:54
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Adj már zöld kezet, bhasszalak. 🙂

#3 vagyok.

2020. dec. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam simán működnek az alkalmik, nem kellenek érzelmek a szexhez. Ha belegondolok, a többség nem is kapcsolaton belül volt.
2020. dec. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!