Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfi nem tud csajozni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nem tud csajozni de amúgy sem tetszik a nőknek és nem akar már szűz lenni, akkor gáz prostihoz fordulni?

Figyelt kérdés
Én már ebbe bele fogok bolondulni hogy szűz vagyok, de se ismerkedni nem tudok, se helyes nem vagyok. Nincs olyan tulajdonságom amivel lehetne barátnőm. Prostik mennyire veszélyesek? Mire kell figyelni hogy ne kapjak el semmit? Hogy lehetne találni egy aranyos prostit?

2020. dec. 2. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Jobban járnál, ha prostival nem is kezdenél.
2020. dec. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért? Igazából csak a betegségektől félek de szívesen mennék egyébként.
2020. dec. 2. 17:06
 3/12 anonim ***** válasza:
37%

#2

Honnan tudod hogy fogadnának téged?

2020. dec. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2. Csalódás lenne. Ők hivatásból ezt csinálják minden nap és éreznéd, hogy nem az igazi. Csak a pénzed kell nekik.
2020. dec. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De szűz se maradhatok, egyébként miért ne fogadna? Válogatnak?
2020. dec. 2. 17:18
 6/12 anonim ***** válasza:

Mint az 1-es + Hallgass a lelkiismeretedre..nem tudja senki, honnét tudnák, nem gáz..

Enélkül is lehet teljesen boldog valaki, keress valami hobbit, dolgozz, sportolj, imádkozz, tervez stb. Majd jön egy kapcsolat, légy optimista, nem lehetsz olyan idős..

2020. dec. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
lényeg hallgass a lelkiismeretedre, ami nyugalmat add belül, az a helyes válasz mindig, a külső késztetés és hogy mások mit gondolnak, nem kell figyelembe venni..
2020. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5. Most azt hiszed, annyira sokat jelentene az az egy alkalom, pedig nem. Egyszer megtörténne, és rájönnél, nem is jelent annyit, nem is érte meg.
2020. dec. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy miért nem tudsz ismerkedni? Hány éves vagy? Mi a probléma? Nem lehet, hogy ha valamit változtatsz, mégis találsz magadnak vki?

Viszont ha úgy érzed, ez az egyetlen lehetőség számodra, akkor nem gáz, menj prostihoz.

2020. dec. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mint ha én lennék, esküszöm. Bár az igaz hogy voltak pár hétig tartó kalandjaim de még sosem jutottunk el az ágyig, mert otthagytak rögtön ahogy kiderült hogy szerencsejáték függő vagyok. Bár én prostit sosem kerestem (szerintem nem is tellne rá, mert elég sokat buktam), inkább próbálok változni, egyenlőre nem megy. A fizetésem 2 harmadát rögtön elverem lesz ami lesz alapon, aztán napokig izgulok mennyi jön majd vissza. Ahogy együtt sétálok valakivel nem bírom megállni hogy ne térjek be oda, na erre besokalnak hogy ez nagyon durva. Egyszer még a pénztáros vagy bukméker vagy hogy is hívják is ki meresztette a szemét. Nem lehet hogy nálad is ez a helyzet, hogy van valami takargatni valót csak a párodnak ez már sok.
2020. dec. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!