Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nudista szaunába a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nudista szaunába a férfiak többsége borotvált szőrzettel megy?

Figyelt kérdés
2020. dec. 2. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
En igen
2020. dec. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
En igen, de ez ritka
2020. dec. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Most nem azért, de ki vinné már el a borotvált szőrzetét is oda még? Pláne még a többbség!
2020. dec. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jaj, de gagyi... kisiskolás humor.
2020. dec. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A többség igen, de senki nem fogja kifogásolni senkinek a bundáját.
2020. dec. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én járok szaunába, nagy ritkaság a borotvált nemiszerv. Férfi, női egyaránt.
2020. dec. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi szoktunk menni párommal nőknèl általában borotvált, fèrfiaknál kevesebbnèl inkább rövidre vágra. De vannak kivètelek mindenkinèl.
2020. dec. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi szaunában még sajnos nem de naturista kempingben 96% borotvált vagy gyantázottat láttunk kortól függetlenül
2020. dec. 18. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

96%?

Ti aztán nem unatkozhattok a naturista kempingben! Jegyzeteltek? Vagy van valamilyen adatgyűjtő elektronikus eszközötök, amire rögzítitek a látott emberek fanszőrzet állapotát? Az sem lehet könnyű, hogy mindenkit számon tartsatok, megvolt-e már, vagy sem, nehogy pontatlan legyen a statisztika. ;)

Mindamellett furcsa, hogy akik a természetes létformát olyan fontosnak tartják, hogy istenadta meztelenségben szeretnek létezni, ugyanakkor a szintén természetes szőrt leborotválják magukról. Csak én érzem ezt némileg hiteltelennek?

2020. dec. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9 es most tényleg a számokba kötsz bele? De hogy pontosítsak hozzávetőlegesen 96% os arányban :) az ott töltött 4 nap alatt kb 3 vagy 4 embert láttunk akinek volt ott egyáltalán valami szóval így igazából több a multkor leírt számokhoz képest viszont a jelenlegi megfogalmazás szerint hejtálló lehet

Amúgy miis meglepődtünk én számítottam rá hogy a 40-50év és a felett természetes lessz de pont az ellenkezője fogadott

A naturizmus is egy életforma de nem függ össze a nemi szőrzet miként hordásával

Pl szeretünk párommal mesztelen lenni itthon is ilyen helyeken pedig kifejezetten felszabadító itt megszűnik a szégyenlősség fogalma van egy fajta nem kimondott összetartás is ugyanakkor nem szeretem ha szőrös számunkra zavaró kényelmetlen ez olyasmi minthogy valaki a vajas májkrémes kenyeret szereti de van akinek nincs az a pénz hogy a kettőt összekeverje mert az milyen már stb ahány ember annyi lélek :)

2020. dec. 19. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!