Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokat vesztettem ha nem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat vesztettem ha nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés

Másokon azt látom hogy könnyen megy a pártalálás, de én nem tudom hogy hogyan kell ezt csinálni. 22 éves már elmúltam.

Vágynék én is a szeretetre de próbálok nem erre gondolni mert szerintem engem sosem fog szeretni egy lány sem. Kicsit irigylem azokat akik már fiatalabban is boldog kapcsolatban vannak, lennék a helyükben.


2020. dec. 3. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Boldog kapcsolatban? Lehet, csak kifele látszik, hogy boldog. Pár év múlva lehet, rájönnek, elvesztegetett idő volt és szakítanak.
2020. dec. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vesziteni meg nem veszitettel semmit, hiszen nincs mit elveszitened.
2020. dec. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokat.
2020. dec. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az ido ellened dolgozik ... ha nem keresel part idoben, akkor hamar elfogynak a normalisak es mar csak az 'indultak meg' kategoria marad a huspiacon. Kesobb visszajonnek paran a koran part talalok kozul akiknek nem jott be, de ok mar lelkileg serultek.

Szoval minel jobban huzod az idot, annal inkabb csak a selejt marad valasztekul.

2020. dec. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%

Nem leszek népszerű emiatt, de nem érdekel.

A gyerek, tinédzser kor többek között arról is szól hogy valaki kóstolgatja a határait, néha át is lépi.

Ha valaki 16 évesen létesít egy kapcsolatot,valószínűleg ugyanazokat a hibákat, dolgokat, fájdalmat, örömöt éli át mint a szülei, nagyszülei bárki más. Lesz egy kis tapasztalata mit hogy és mit hogyan ne. Nem azt mondom hogy egy senki az aki 22 évesen még nem nyúlt az ellenkező nemhez, de 22 évesen nem lehet már ugyanazt átélni, és főleg nem olyan "büntetlenül". Addigra a társadalomnak, szüleidnek nagyobb elvárásai lesznek, csak úgy mint a párodnak, vagyis úgy több évet kell behoznod hónapok alatt. Persze vannak, akik ezt képesek behozni, de általában akik már tiniként is tudták hogyan kell csapni a szelet, azok könnyebben tudtak ilyen téren érvényesülni.


Magamba nézve 22 évesen óriási hátrányba lettem volna. Akkoriban is már voltak elvárások a huszas csajoktól, nagyon kevés olyan "minőségi" hölgy volt, aki mondjuk egy újonccal kikezdett volna, mert a háztartás alapításának időpontjában már nem feltétlenül van idő, türelem még egy fiút pátyolgatni, azok a hölgyek pedig akik 22 évesen nem igen voltak még kapcsolatban akik majdnem mindig "defektesek" voltak.

Tudom, sokak számára ez bántó, de ez a valóság. Most kezdj el el valamerre haladni, mert 30 felé aztán pláne nem lesz kedvük a nőknek szűz pasival szórakozni, illetve 10-ből 1-nek lesz.

2020. dec. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmit nem vesztettél. Én is nagyon nagyon későn, 28 évesen lett az első kapcsolatom.

Na ez arra volt jó, hogy rájöjjek utólag, mennyire jól csináltam addig, amíg nem volt barátnőm.

2020. dec. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. dec. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem
2020. dec. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!