Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem nem normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem normális dolog az ha egy kapcsolatban csak egyoldalú orál van?

Figyelt kérdés
A lány sehogy sem akarja leszopni a fiút de ő rendszeresen megkéri hogy nyalják ki...

2020. dec. 3. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem sem normális.
2020. dec. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha ez visszafele lenne, akkor egy undorító, önző férfi lenne, aki nem nyal, de szopják.
2020. dec. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Én nem szeretek szopni, de azt sem várom el, hogy nyaljanak. Sőt...

A csaj elég önző így...

2020. dec. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Kölcsönösnek kellene lenni!
2020. dec. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nyilván az sem lenne normális szerintem ha fordítva lenne
2020. dec. 3. 21:49
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez elég önző dolog így.
2020. dec. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Ez elég ritka eset, meg a legtöbb férfi nem is hagyná annyiban. Sokkal gyakoribb, hogy a nő orálozik a férfinek, de a nyalást nem igényli, vagy egyszerűen nem kap.
2020. dec. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%

Kövezzetek meg, de szerintem normális. Miért lenne önző? Erőltessen magára egy olyan dolgot amitől undorodik? A párjának attól jobb lesz hogy latja szenvedni a barátnőjét? Azzal adott valamit a lány? A szex arról szól hogy mindent szabad de semmit sem kötelező.

Egyébként pedig nem csak orállal lehet adni. Simogatások, masszázs, kézimunka, erogén zónák szájjal ingerlése... Ha a lány nem akarja, akkor ne csinálja, és keressen olyan pasit akinek ez belefér. Ugyanúgy azt sem érzem problémának ha egy férfi nem szeret nyalni. És? Én nem jönnék össze egyikkel se, de az en vagyok. Igénylem az orált, kölcsönösen, és nem tudnám elképzelni nélküle a kapcsolatot. És ha olyannal fújna össze a szél aki nem így érzni, 2 dolgot tennék.

1. Szépen, finoman, nem erőszakosan megpróbálnám rávezetni. Sokan csak egy trauma vagy egy tévképzet miatt nem szeretik adni/kapni, és ha szépen lassan a saját tempójukban megtapasztalják hogy valójában milyen csodálatos dolog ez, megváltozik a gondolkodásuk. Megpróbálnám neki megmutatni a dolog örömeit, közben sokat beszélgetnék vele, ugyanis javarészt nem fizikai undor áll a háttérben. Olyan is a felszínre kerülhet (ha hajlandó vagy kommunikálni), hogy ha adni kell fél hogy nem elég ügyes, ha kapja akkor pl fél hogy nem jó az illata, vagy csúnya neki ott lent. Azt ajánlom beszélgess vele sokat, próbáld megérteni a miérteket, és ha hajlandóságot erzel benne, kezdd el javítani az orálhoz fűződő viszonyát.

2. Ha ez nem jön be, megmondom hogy ne haragudj, ez így nem megy. Kifejteném hogy nekem nagyon lelombozó, egyenesen fájdalmas hogy undorodik tőlem, és számomra a szexualitás bármilyen formája ha minden porcikámat imádják, és így nincs jövőnk.

2020. dec. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Miért ne lenne normális? Nem csak tükör-tevékenységgel lehet kölcsönössé tenni a kielégitést!!!!
2020. dec. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem normális! Nekem már lett vége ilyen kapcsolatomnak! Szerintem ennek a dolognak is oda-vissza kell működnie! Ha ez nem így van, akkor nem illünk egymáshoz!
2020. dec. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!