Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak is ennyire változik az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ennyire változik az időtartama?

Figyelt kérdés

Ha előző nap is volt orgazmusom, akkor több mint fél órát bírom, akár egy órát is.

Ha két napja volt utoljára, akkor 20-25 percet megy.

Ha három napja, akkor 15 perc alatt eldurranok.

Ha négy napja, akkor 5 perc.

(és persze más befolyásoló tényezők is vannak)


Ez kb így néz ki. Másnak is ennyire változik attól függően, mennyi maradt ki?


Egy lánnyal megtörténik az első szex, például egy randin, vagy egy bármilyen alkalomkor. Attól függően, hogy hány napja önkielégítettem utoljára, bírhatom 10 percig vagy akár 40 percig is...


Mivel a nők nagy része elég hülye ahhoz, hogy korán ítélkezzen, attól függően, hogy ő mire vágyik, lehet ez neki túl kevés vagy túl sok is. Aztán lehet, hogy emiatt nem lenne folytatás, mert azt gondolja, hogy ez vagyok én mindig, pedig ez nagyon változó tud lenni.



2020. dec. 3. 22:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálam is nagyon változó.

Barátnőm egyből rá szokott kérdezni hogy kivertem-e hogy ilyen sokáig bírom.

Általában el szokta találni, de volt hogy 10 percig győzködtem hogy nem vertem ki, csak most éppen sokáig bírtam.

2020. dec. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!