Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy 22 éves fejjel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 22 éves fejjel ódzkodom az oráltól?

Figyelt kérdés

Pontosabban attól tartok, hogy ha neadjisten csinálnám olyasvalakinek, akivel együtt vagyok, akkor közben (vagy esetleg utána is) úgy gondolna rám, mint "szopós k**vára", vagy úgy, mint valakire, aki behódolt neki. Viccen kívül hallottam férfi szájából, hogy mialatt őt szájjal elégíti ki a párja, úgy érzi, ő az atyaúristen és az egész világ a lábai előtt hever. Nem vágyom dom hajlamú partnerre, irányított szopatásra vagy kényszerfranciára egy komoly kapcsolatban.

Mit lehetne kezdeni ezzel? Normális vagyok? Vagy legalább van bármiféle alapja a félelmemnek?



2020. dec. 4. 02:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
13%

Így vagy úgy megtörténik

Inkább ne neki kelljen erővel a karójára húzni a buksidat

2020. dec. 4. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
87%
Igen.
2020. dec. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Alapja van a félelmednek, és amennyire egyszerű a megoldás rá, annyira nehéz is lehet kivitelezni: megfelelő partner. Aki megbecsül téged és téged imád aközben hogy szopod, nem pedig magának élvezkedik.
2020. dec. 4. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
85%

Normális vagy, szerintem ebben az esetben hanyagold az orált vagy örökre, vagy amíg nem találsz egy olyan partnert akiben maximálisan megbízol.

Pl. engem nem zavar ha ilyesmit gondol a párom, hiszen örömöt akarok okozni neki, de van olyan dolog ami mar zavarna és amiatt meg nem csinálok meg bizonyos dolgokat.

Szerintem ez rendben van, mindenkinek máshol vannak a határai.

2020. dec. 4. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem ezt túl van gondolva.Ha már valakit leszopsz,akkor némi vonzalom is van gondolom.De ha egyparasztot szopszle,akkor nem S tudsz mit tenni.
2020. dec. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
87%
Én nem ódzkodom az oráltól, viszont az ilyen irányított szopatástól meg ezektől IGEN, nem is csinálnám. Ne úgy képzeld el, hogy csak úgy lehet orálozni, hogy a pasi elé térdelsz, és közben rányomja a fejedet. Keress egy normális partnert, aki megbecsül, és nem érzed megalázva magad szex közben.
2020. dec. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
12%
Nagyon buta, visszataszító gondolkodás. Nagyon nem kellesz.
2020. dec. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
86%
7-es, és ki mondta, hogy neki kellenél? :DDD
2020. dec. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
8%
Nyolcas, ki mondta, hogy nekem ilyen kis senki kellene?
2020. dec. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Egy jól működő kapcsolatban nincs olyan hogy kényszer vagy hogy dominancia, és behódolás. Ha valaki szeret valakit akkor azt mindent megtesz neki hogy örömet szerezzen.
2020. dec. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!