Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok. Kinek melyik pózban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Kinek melyik pózban könnyebb illetve a leggyorsabb elérni az orgazmust? Miért pont abban a pózban? 37F Válaszokat privátban is várom.

Figyelt kérdés
2020. dec. 4. 05:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha leggyorsabb a kérdés, akkor lovagló mert én irányítok meg közben nézhetem az arcát meg fogja a melleimet.

Ha a legjobb, akkor kutyában mert izgat amikor fogja a csípőm, így könnyen tud durvulni meg a pénisze pont a hüvelyem hasfali oldalát ingerli.

Mindkettő ugyanolyan nehézségű szerintem, de kutyában szeretem tovább csinálni orgazmus nélkül is mert nagyon jól esik.

Azt nem tudom a többi nő mit preferál.

2020. dec. 4. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a korrekt választ. Örülök hogy nem egy trollkodás válasz jött először. 😊
2020. dec. 4. 05:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kutya. Mindketto. Engem az indit be a legjobban, igy abban megy a legkonnyebben.

23N

2020. dec. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Nekem úgy ha a csikló mvan izgatva, kézzel. Az aktustól nincs orgazmusom
2020. dec. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lovagló,én irányitok,ez az egyetlen póz amiben úgy tudok elmenni hogy nem izgatom magam kézzel.

A kutya pózt imádom de orgazmusom még nem volt tőle.

2020. dec. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a párom ül egy ágyon, én szembe vele beleülök. Talán szemtől szembe a neve :)
2020. dec. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!