Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domináns lányok, kikezdenétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns lányok, kikezdenétek nyíltan egy fiúval, vágyaitokra utalva, ha egyáltalán nem biztos, hogy fogékony-e a BDSM-ŕe?

Figyelt kérdés
Úgy értem, h a kapcsolat/összejövetel, flört legelején, pl első csók, első egyértelmű szemezés, tetszésnyilvánítás után fülébe súgva, h szeretned, ha engedelmeskedne neked? Vagy bármi más utalással "próbára téve", vajon vannak-e ilyen vágyai.

2020. dec. 4. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Ahhhhhhh
2020. dec. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Domináns =/= BDSM
2020. dec. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Volt már ilyen, nem is egyszer, és pont olyanokat fogtam ki, akik elmebetegnek néztek érte. Pedig a férfiak nagy részét izgatja a bdsm, legalább alkalmilag, kíváncsiságból. De kétszer is nagyon beletaláltam olyanba, akit pont nem. Utána már csak célirányosan kerestem.
2020. dec. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2 senki se állított ilyet

#3 igen, erre gondolnék, h egy "átlagos" ember simán őrültnek néz. De akkor volt bátorságod hozzá! Respect ;)

Szabad kérdeznem, miveĺ próbálkoztál?

2020. dec. 5. 21:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező.

Olvasd el a kérdésed címét, és rájössz, miért írtam ezt a választ.


#2

2020. dec. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves #2, bizonyára szívesen tartanál tudományos okítást a BDSM-ről, azonban továbbra sem gondolnám h bárki állított volna ilyet, es a kérdés se erre irányult. A BDSM része, amiről a kérdés szól, ragozzuk még tovább? Talán nem volt érthető? Lehet egyáltalán nem érteni? Jobban kellett volna körülírnom, nehogy kivetnivalót találjon benne bármelyik "szakértő"? Javaslom az érdemi hozzászólást a kiokosító megjegyzések helyett.
2020. dec. 6. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!