Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik a szexibb egy csajon a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a szexibb egy csajon a műköröm vagy a természetes köröm? illetve smink vagy smink nélkül?

Figyelt kérdés

Én anyira nem szeretem a mű dolgokat , sokkal szexibb vonzóbb lenne a lányok keze sima egyszerű természetes lenyírt körmökel.


Ti a mesterséges dolgokat vagy a természetes dolgokat szeretitek egy lányon?


Óvszer műköröm smink ezek mind mesterséges dolgok ebben mi a vonzó a pasiknak?

akik a mesterséges dolgokhoz vonzódnak azok valójában metroszexuálisok nem heterok?



2020. dec. 4. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Nekem a természetes külső sokkal jobban bejön.

Az egy kivétel a haj. Ott is bejön a természetes, de az extrém hajszínek is tetszenek.

Az óvszert mondjuk nem kéne ide keverni.

2020. dec. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen olyan lányt keresek, aki a természetes vonalat képviseli mindenben.
2020. dec. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetes köröm. A műkörömtől annyira undorodom, hogy szinte a hányinger kerülget, ha ránézek.
2020. dec. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetes köröm, smink nélkül.
2020. dec. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
A hosszú műkörömről mindig az jut eszembe,hogy milyen undorító lehet ha seggtörléskor kiszakítja vele a papírt és telimegy szarral a körme alja.A sok smink meg olyan tud lenni mintha álarcot visene a hölgy,az se tetszik.Természetes megjelenés,minimális sminkkel ami bejön nekem.
2020. dec. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Húúúú de uncsi ez "természetes jobban bejön" duma. Szerintem nagyon álságos.


Persze valóban előnyös, ha egy nő "magától" szép és vonzó, de miért ne lehetne szexi egy jó smink, vagy műköröm.

Miért ne lehetne kiemelni sminkeléssel még jobban egy arc szépségét, vagy elrejteni hátrányát. Ugyanez a véleményem a körmökről is: ha pl. valakinek a körme nem elég erős, vagy rágni szokta, miért ne csináltathatna műkörmöt. Persze nem 5 centis, csicsásat, hanem mondjuk egy egyszínű, M-es méretű kockát.

Alapvetően nekem bejön, ha egy nő kicsit rbncosra van sminkelve.


Ismerek olyan nőket, akik smink nélkül abszolút bányarémek, viszont sminkelve tök vonzók, szexik. Mi a baj azzal, ha egy nő így teszi széppé, vonzóvá magát?

2020. dec. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Óvszer? Az miért tetszene a pasiknak? Nem azért használják az emberek mert jól néz ki:D

Hanem azért mert egész jó arányban véd a teherbeesés ellen.

2020. dec. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!