Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiaknak 30 éves kor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak 30 éves kor felett már tényleg elment a hajó ha csak szexelgetni akarnak?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy ez a kiélős korszak 30 felett már lezárul. Maximum komoly kapcsolatra vágyó nőket lehetne átverni, de az meg sose volt a stílusom. De még aki ezt teszi is nehéz dolga van, mert ebben a korosztályban már rutinosak a nők is, átlátnak a szándékaidon.


Fiatalon még simán összejönnek egy buliban az emberek, felületes ismertség alapján lefekszenek egymással, nincs sértődés egyik fél részéről sem, mert a csaj dob engem amiért elfelejtem az évfordulókat, haverokkal sörözök vagy akármi más így el se jut a "kapcsolat" odáig, hogy megmondjam neki, hogy én azért még szeretnék más lányokat is kipróbálni, tapasztalatokat gyűjteni.


30 fölött meg eleve

- a 16-25 éves lányok nagy része kiesett. Aki maradt ebből a korosztályból az korán érő nagyon céltudatos, ő egyébként sem lenne alkalmas ilyen laza kapcsolatra. Az apakomplexusosakhoz meg vagy még túl fiatal vagyok vagy nincs meg a feeling, mert nincs feleségem, gyereke(i)m.

- a korosztályom női már túl vannak több kapcsolaton, csalódáson, kiélős korszakon (egy nő akkor éli ki magát, amikor úgy dönt, hogy most felrakja a Tindert és minden este mással szexel, egy férfinek ezt azért sokkal nehezebb kivitelezni), így nagyon kevés köztük az, aki beéri egy laza kapcsolattal.

- az idősebbek meg szintén a saját korosztályukban nézelődnek és leginkább lelki társra vágynának már.


Azért tettem fel a kérdést, mert úgy vettem észre, hogy a férfiak közül azoknak sikerül(t) kiélni magukat és sok szexuális tapasztalatot szereznie különböző nőkkel, akik már nagyon korán aktívak és folyamatosan fenntartják ezt a "komoly kapcsolatot akarok" meg "nem vagyok semmi jónak az elrontója" meg "keresem a nagy Ő-t" mentalitást és a nők csak cserélődnek-cserélődnek, kivel pár hónapot, mással pár hetet kavarnak, párhuzamosan több nővel intézteti úgy, hogy az egyik elhódítsa őt a másiktól aztán néha még hármasszexre is ráveszi őket, ha kellően szerelmesek.


Illetve ők azok, akiknek van 30 éves korukra már egy rakás exük, akik közül némelyikkel összejárnak szexelni.


Aki pedig 30 éves korára alig szerzett tapasztalatokat, mert karriert épített és egzisztenciát, de nem lett belőle milliárdos, csak simán jómódú, az már lekésett erről a hajóról és vagy megállapodik, vagy még 40 évesen is ott lesz gyerek meg múltbéli házasság nélkül egyedülállóként és akkor már tényleg nem fog kelleni egy nőnek sem.



2020. dec. 5. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem.
2020. dec. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Pont, hogy 30 felett van az az időszak, hogy idősebbnek, tehát tapasztaltabbnak nézel ki és ez izgatja a lányok fantáziáját. De igen, ehhez kell némi apakomplexus.
2020. dec. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem igazán értem a kérdést. Mindkét nemnél, minden korosztályban vannak olyanok, akik lazább kapcsolatra vágynak. Az arányok nem kiegyenlítettek, de találhat egy férfi 35, 45 vagy 55 évesen is lazább kapcsolatot, ha kitartóan próbálkozik.
2020. dec. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Vagy apakomplexusos lányokkal tudsz kavarni, vagy rengeteg energiát beletesszel, hogy ne nézz ki apucinak.

Most ősszel lefeküdtem egy 30+os pasival, jobb teste volt mint bárkinek akivel előtte voltam. Gondolom az élete a edzés és a diéta körül forog.

2020. dec. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Nekem ott jött meg igazán. Egyszer csak a lányok rájonnek, hogy a királyfi nincs, hogy dugni jó, a monogámia szar, és a gazdag menedzser pasijuk ugyan megveszi a tizedik táskát, de nem áll fel nekik. Úgyhogy én 38 vagyok és a saját csajomon kívül 3 másik lánnyal dugtam (nem fejenként 1x) csak az idén. Pedig a covid miatt szar év volt.
2020. dec. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
A mai kis fiatalok jobban szeretnek dugni mint régen úgyhogy sok tini lány a fiatal fiúkkal kavargatnak. 30 fölött ahogy valaki írta ahhoz apakomplexus is kell. Szóval van esély, de nem fognak röpködni a tini lányok. Ha saját korosztályod nézed akkor a mid van vagy a mindig lényeg a legyél jóképű. Kor elteltével jobban válogatnak ahhoz képest, hogy leadni kellene. Egy tini lányt könnyebben tudok csábítani mint egy idősebbet. Lehetne mondani, hogy a tini még nem kitanult, vagy inkább azt, hogy ők nem válogatnak annyit mint majd idősebb korukban. Ahogy rájönnek az élet nem olyan mint amikor anyuci apuci megteremtett akkor már válogatni kezdenek és ahogy mennek a 30 felé több szempont lesz. Kivétel mindig a jóképűség, mert attól elvesztik az eszüket.
2020. dec. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Azoknak a férfiaknak ment el a hajó, akik minden lehetőségben a kifogást keresik, hogy valami miért nem jöhet össze....
2020. dec. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

“Most ősszel lefeküdtem egy 30+os pasival, jobb teste volt mint bárkinek akivel előtte voltam. Gondolom az élete a edzés és a diéta körül forog.”


Ezt tudjuk. Elolvadtok az izmos pasiktól vagyis a nagyon nagy többsége. Raktak már fel videót amikor a szteroidos kocka hasú megmutatja magát és a csajnak szószerint leesik az álla és a nyál csorgás hiányzik. Rengeteg lány reakciója ilyen. Zyzz jól tudta ezt nagyon. Egy vézna volt akit folyton elutasítottak. Ezért is csinálta, de hát kivégezte a szteroid. Szóval tudjuk.

2020. dec. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tizenévesen is komoly barátnőt akartam, huszonévesen is, és most sem változott ez. 32F
2020. dec. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
5. Csatlakotok hozzád! Én is így vagyok a csajokkal. 48.F
2020. dec. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!