Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pocakos ferfival misszionarius...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pocakos ferfival misszionarius poz?

Figyelt kérdés
A kisse rendhagyo kerdesem azokhoz a nokhoz szol, akiknek pocakosabb parja van. :-) Tetszik nekem egy ilyen ferfi, nem volt meg koztunk semmi, de allitasa szerint az o hasaval nem lehet a hagyomanyos pozban csinalni. Pedig egyaltalan nincs nagy hasa... es szerintem ez amugy is hulyeseg, lehet csak lusta hozza, es azert mondta ezt. :-) Van valakinek tapasztalata ezen a teren?
2020. dec. 5. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
A párom nem nagyon pocakos, de van neki. Misszionáriusba pedig méginkább “lóg” ugyebár a gravitáció húzza. Mégis tök jól tudjuk kivitelezni ezt a pózt is.
2020. dec. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Azért mondta ezt, hogy beültesse a bogarat a füledbe. Sikerült neki. Ügyes a csávó, le fog varrni.
2020. dec. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ennel kicsit bonyolultabb a helyzet, de azert koszi neked is a valaszt - az biztos, hogy "ügyes a csavo". :-) Johetnek meg a valaszok nyugodtan, nagyon kivancsiva tett ez a dolog. :)
2020. dec. 5. 13:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert nincs nagy hasam. Ha ő azt mondta akkor biztos úgy van. Csak tudja mit beszél.
2020. dec. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Csak gondolj a terhes nőkre. Akinek szépen gömbölyödik a hasa. Azoknak is megy a misszionárius póz. (Tapasztalt)

De válaszolva a kérdésemre...

lehet simán. Én páromnak nagy a hasa. És imádom vele ezt a pózt. 🤩 simán hozza fér mindenhez amihez kell. Egyáltalán nem akadályozza semmiben.

2020. dec. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom, sikerult megnyugtatnotok kicsit! :) Na meg aztan, a pudding probaja az eves...
2020. dec. 5. 14:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Vannak pózok amik nem megoldhatók.
2020. dec. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Simán megy ez a póz.
2020. dec. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A kerdes kiirasa utan par nappal elesben is "tesztelesre kerult a poci", azota egyutt vagyunk, jelentem, tokeletesen mukodik ez a poz is! :D
2021. szept. 22. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!