Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fekete haj + nagyonfehér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fekete haj + nagyonfehér bőr kombó sokak szerint különösen vonzó, vagy ez egy ritka "fétis"?

Figyelt kérdés
Ha egy ilyen lány széparcú, akkor az őrülten szép. Ha még a teste is karcsú es még stílusa is van, akkor kész, szerelmes vagyok... Kicsit csodabogárnak éreztem magam eme ízlés miatt.
2020. dec. 6. 14:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is ez az ideálom... Hófehér bőr, fekete haj
2020. dec. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Hókefélke és a hét törpe jutott az eszembe.
2020. dec. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
ebbe mi a ritka ember, ha vaginája van akkor már a férfiák 95%nak vonzó
2020. dec. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem igazán értem a szitut. Leírod, hogyha valaki ilyen ÉS SZÉP, akkor bejön. Hát, a többségnek igen, bejönnek a szép nők vagy szép férfiak.
2020. dec. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
Nekem is nagyon tetszik ez így, mert lábfétises révén még a lábfejük is gyönyörű emiatt. Kicsit olyan boszis formulája van egy ilyen hölgynek:).
2020. dec. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Igen ez nagyon szép tud lenni. Ráadásul ha még a puncija is szép rózsaszín akkor az nagyon frankó.
2020. dec. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem ertem mi nem világos. Sok szép nő van, szőke, kreol, stb. De ha fekete hajú hófehér bőrű lánynak szépek a vonásai, az vált ki belőlem extra csodálatot, sokkalta jobban, mintha monjuk napbarnított lenne. Ha meg szolár, akkor az mindent elront, de az már más kérdés... (Nyilvanvalóan egy 120 kilós elhanyagolt valaki hiaba fekete-fehér)
2020. dec. 6. 14:56
 8/13 anonim ***** válasza:
18%
A hófehér bőr és a vörös haj, na az az igazi.
2020. dec. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Wednesday Addams😃😃
2020. dec. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Engem férfiban vonz ez. Nem baj ha mellé nem túl fehér a bőre. De a fekete hajtól és fekete szemtől megőrülök annyira tud tetszeni.
2020. dec. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!