Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Csináltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Csináltatok olyan durva dolgot kalandozós időszakotokban, amire büszkék vagytok, illetve olyat, amire nem?

Figyelt kérdés
Ha igen, mik voltak azok?

2020. dec. 7. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Én már próbálkoztam ilyen kérdéssel, nem mondtak el semmit.
2020. dec. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Már miért osztana meg ilyent bárki is itt? :)) hacsak nem akar 100 undorító privátot kapni... az pedig senkinek se érdeke, hogy a sztorijára recskázzon pár incel.
2020. dec. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Házibuliban több srácot is leszoptam ,16 évesen ,20/l
2020. dec. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

„az pedig senkinek se érdeke, hogy a sztorijára recskázzon pár incel.”


Honnan veszed, hogy recskázni akarnak, meg hogy bárki incel, te szerencsétlen?

2020. dec. 7. 17:07
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Alap, hogy minden nőnek volt ilyen korszaka? Szerencsére nem.
2020. dec. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

Nekem vagy nem volt ilyen korszakom huszonöt évesen, vagy még előttem áll. Valószínűbbnek tartom, hogy nem annyira általános, mint te gondolod és nem létezik, mint kötelezően bekövetkező dolog.


A párommal sok mindent próbáltunk ki, de egyik miatt se érzek, se büszkeséget, se szégyent. Csak újdonságok voltak, amik vagy bejöttek, vagy nem. Azzal se büszkélkedek, ha megkóstolok egy új ételt, és azt se szégyellem, ha nem ízlik valami.

2020. dec. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak amikkel inkább nem dicsekszek, csak magamnak tartok meg jó emléknek. :D
2020. dec. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!