Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alacsony csajok melyik pózban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony csajok melyik pózban szerettek szexelni, és fiúk az alacsony csajokkal milyen pózban szexeltek, mennyivel alacsonyab nálatok a párotok?

Figyelt kérdés
2020. dec. 8. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt alacsony barátnőm. Semmi extra, misszionáriusban is imádtuk, mert magam alá temettem, gondolhatod, 162 centis nőt 190 centivel. Lovagló, szemből/háttal, falhoz nyomtam felkapva, vagy simán a szoba közepén felkaptam a levegőbe. Hason feküdt én rajta felül, hátamon feküdtem ő is a hátán de rajtam és alulról dugtam. Kutya, amazon is volt, fuhh azt imádom. Kanál póz, ollóztunk is. Szeretem, hogy lehet őket pakolgqtni, rakosgatni ide-oda könnyen. De egyébként 1 kivétellel eddig csak 175 vagy feletti nők voltak. F
2020. dec. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
főleg olyan párjaim voltak, akikkel simán megvolt a 30+ cm magasság különbség. Semmi extra nem volt ahhoz képest, amilyen egy 170-es nővel, nem kellett extra póz, vagy nem volt semmi, amit ne tudtunk volna csinálni
2020. dec. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

30 centi van köztünk a párommal, ami azt jelenti, hogy én 150 centi vagyok. A lovagló elég nehezen kivitelezhető, mert ahogy ráülök, úgy gyakorlatilag a combom nem olyan hosszú, hogy lelógjon az ágyra és rugózni tudjak. Így ez a póz csak előre-hátra és guggolásból fel-le tud megvalósulni.

A misszionáriust is szeretjük, ezt főleg úgy szoktuk csinálni, hogy a lábam a vállán van. Így igazán mélyre tud hatolni, de hátránya, hogy nem tudunk így csókolózni.

A kutya póz elég misztifikált, ha annyira bepucsítok , hogy jó legyen a magasság (amihez ő kényelmesen terpeszkedik) akkor túlságosan össze lesznek a lábaim zárva és nem lehet behatolni. Ezt a pózt ő úgy oldja meg, hogy egyik lába kitörés tornagyakorlat szerűen pihen mellettem, a másik pedig klasszikus kutyapózban van. Ezt úgy kell elképzelni, mint a kitörést, konkrétan:

[link]

Csak a képen lévő elülső lába jobban kifelé hajlik, tehát mellettem van.


Mi nagyjából ezeket a pózokat szoktuk csinálni. Állva nagyon nem szeretem, mert pl. ha lehajolok, akkor sokszor annyira kell terpeszkedjen, hogy már nem kényelmes neki, belőlem pedig folyton kicsúszik - bár közrejátszik, hogy zuhanyzóba próbáltuk ezt, szóval a víz is csúsztat mindkettönket.

Az egyes által irt felkapni a levegőbe pózt nem próbáltuk még, szerintem nem is tudna a párom annyi ideig megtartani normálisan a falnál se.

2020. dec. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!