Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok ha a pasitok engedné, hogy szeretőt tartsatok?

Figyelt kérdés

2020. dec. 9. 12:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%

Azt, hogy neki már van szeretője. Azt, hogy engem nem szeret.

Kirúgnám.

2020. dec. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%

Sejtelmem sincs, hogy miért lett az 1. válaszoló lepontozva 57-re,pedig szerintem igaza van.

Ha valaki megengedi, hogy a társa szeretőt tartson, akkor előtte ugyanezt már megengedte magának és nem várt a párja beleegyezésére.

Ha már ezt megengedi, logikus, hogy a párját nem tiszta szívből szereti, hanem csak ösztönei kielégítésének tárgyaként tekint rá. Logikus az is, hogy ezek után kirúgná őt.

Más lapra tartozik, ha nyitott a kapcsolatuk, de oda nem kell engedély, hiszen ez már megadatott.

2020. dec. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom értelmezni a 'megengedés'szót egyenrangú kapcsolatban.

Megbeszéljük, eldöntjük, arra jutunk, hogy ez és ez esne jól, ki hogy érez, vélekedik erről. Ha egyeznek az igények, az jó.

Ha nem, akkor különválnak útjaink, és kész.


De tegyük fel, hogy ez egy "megenged - nem enged meg " szintű kapcsolat: ott egy ilyen szituban az van, amit az egyes írt. Neki már van, visszamenőleges szabályalkotás a magyar parlamentben van, én pedig nem d.gok seggfejekkel és/vagy f.d.szessel.🤷🏻‍♀️

2020. dec. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
Például azt megengedik, hogy törpepapagájt, kutyát, macskát, hörcsögöt tartsanak. de nem mindenki és nem mindet, mert pél. a hörcsög büdös, vagy a madár meg röpköd és az zavaró.
2020. dec. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
Alá-fölérendelt viszonyban szoktak megengedni...Hagyjuk, ha nem egyértelmű
2020. dec. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt egy nyitott kapcsolatom. másodszorra jöttünk össze egy szakitás után és tudtam, hogy a lány rendesen belekóstolt az egy éjszakásokba és hogy továbbra is akarná, de velem is akar lenni. Láttam, hogy neki ebből problémája akad mert ismertem rég s tudtam, hogy telhetetlen egy punci van alatta, igy felvetettem a kérdést, hogy mit szólna ha azt mondanám h hetente 1x megcsalhassuk egymást. Nem kell sem beszámolni róla, sem bejelenteni, hogy elmegyek kefélni de védekezzünk. Belement könnyen. Érdekes módon nálunk ez majd egy évig működött h heti 1x 2x ki kikacsintott félre. néha én is, de ritkábban. Szerintem akik megfelelően tudják kezelni a dolgot, nyitottak az ilyenre és szeretik annyira egymást hogy egy egy kóbor dugásért nem szakitanak akkor had legyen.
2020. dec. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
69%

Azt, hogy "nem, kösz". Nekem nincs szükségem szeretőre, a párom maximálisan ki tud elégíteni.

Ugyanakkor bennem is felmerülne a gyanú, hogy ő kikacsintgat és most ezt "legalizálni" akarná.

2020. dec. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
61%

#6,

szépen megírtad a helyzetet. Mindketten egyetértettetek, működött is 1 (EGY) éven át. Kölcsönös beleegyezéssel.

Az én házasságom (öndicséret büdös) kölcsönös beleegyezéssel (hogy hűek leszünk egymáshoz) már bő 55 éve tart.

Ha tudod - fejeld meg!

2020. dec. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
8# kiemelte az egy évet. egy évig voltunk még együtt onnantól de teljesen más egyéb okok miattmentünk külön
2020. dec. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki nem kellene tutkoloznom
2020. dec. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!