Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen az első alkalom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az első alkalom?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel mindenképpen várni szerettünk volna az első szex-szel amíg 18 évesek leszünk.

Nos, én nemrég lettem az, viszont a barátnőm még csak februárban tölti be.

Nibcs semmi baj ezzel, csak igazából kicsit félek, mert nem tudok egy-két dolgot.

Első az, hogy mennyire vérzik az első alkalomnál a lány, mert tudom, hogy valamennyire vérzik, csak nem tudom mennyire?

A második, pedig inkább csak a lányokhoz szólna: mennyire fáj nektek az első alkalom? És a kellemes érzés ami az első alkalommal jár, "megtéríti" a fájdalmat?

Illetve utolsó kérdésem, hogy mivel lehet elérni, hogy kevésbé fájjon és inkább jó érzés legyen a számára?



2020. dec. 9. 17:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Ha már eddig vártatok akkor legyetek hűek Krisztushoz és várjatok a házasságig is!
2020. dec. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi 3szor kezdtünk neki,mert nekem nagyon fájt,és egy kis folt vér volt csak
2020. dec. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Kedves #1!

Nem a vallás miatt vártunk eddig, hanem mert mindketten így láttuk jónak.

Illetve ez nem válasz a kérdésemre

2020. dec. 9. 18:02
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Mert mi ez a bűvös 18-as szám? Mit változtat az a 2 hónap? Ennyi ésszel inkább ne szaporodjatok, van elég hülye már így is a világon.
2020. dec. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Drága #4!

Ez a mi döntésünk, én csak egy egyszerű kérdést tettem föl az első alkalommal kapcsolatban, és örülnké ha nem kioktató válaszokat kapnék,hanem a kérdésemre a választ!

2020. dec. 9. 18:06
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is, a 18. szülinapomig vártam vele, amit Áprilisba töltöttem, a párom 21, és neki volt előttem barátnője ennek ellenére megértette a döntésem elfogadta.

Izgultam nagyon, és egyébként, ugyan ezek futottak le bennem, mint amiket te feltettél, szóval gondoltam normálisan válaszolok.


1.Nekem alig volt vérzésem, de mivel féltem tőle türcsi volt alattam, ezt tudom ajánlani (csak valami puhát). Volt egy barátnőm, neki elég sok volt elmondása alapján


2. Iszonyat mód izgultam, hogy mennyire fog fájni. Nem volt kellemes (mondjuk nekem nagyon alacsony a fájdalom küszöböm). Nem mondanám fájdalmasnak se annyira. Izgasd fel kellően és marha fontos a kommunikáció. Ne féljen mondani, hogy fáj-e neki, kellemetlen-e, lassíts kicsit stb.


3. Nagyjából a második válaszom második része lehetett. Kommunikáció. Erre nagyon kell figyelni. Meg legyen felizgulva ő is nagyon.


Ez pedig kicsit a saját vélemény :


Éreztesd előtte és utána is, hogy nagyon szereted. Nekem nagyon nagy segítség volt, hogy a párom majdnem 1,5 óráig simogatta a hasam, vállam, puszilgatta az arcom stb. (De ez persze attól is függ ő milyen)



Remélem segítettem 😊😊😊

2020. dec. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm #7!

Végre egy értelmes válasz!

2020. dec. 9. 18:22
 8/13 anonim válasza:
67%
Kb fél éve vagyok túl rajta, én azt ajánlom még pluszba hogy ismerjetek meg egymás testét, mikor nincs be hatolás de még is csúcsra juttasátok egymást mert akkor ha meg történik sokkal könnyebben el tudod magad engedni, és ne izgulj persze az első pár alkalommal picit kellemetlen de úgy is akkor már úgy fogod gondolni hogy na ezzel minek vártál ennyit, vagyis én így voltam
2020. dec. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kedves srácnak tűnsz! És nagyon érettnek is gondollak, a kérdésed alapján.

A vérzés szerintem minden nőnél más. Van aki egyáltalán nem vérzik, van aki csak egy picit, és van aki piszkosul.

Ugyanilyen a fájdalom is, egyéne válogatja.

Csak azt teheted, hogy teljes mértékben felizgatod, ellazítod, beszélgetsz vele, hogy mi esik jól neki, mit szeretne, biztasd, szeresd.

Nem lesz itt semmi baj, hisz már ebből a kérdésből is látszik, hogy törődsz vele, és nem csak agyhalott módon próbálod meghágni, mint azt a legtöbb itteni pasi elképzeli.

Érezzétek jól magatokat!

2020. dec. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd meg amit a 7. és a 10. válaszoló írt. Minden úgy van, ahogyan írták. Nem lehet egyöntetű receptet adni, mert ez személyenként eltérő lehet, kinek mennyire. Ha ágyban csináljátok, mindenképp jó egy törölköző a lány alá. Azt is jól tanácsolták, hogy utána még egy darabig simogasd, csókolgasd, beszélgess a lánnyal, hiszen ő nagyobb eseményen esett át, mint Te.

Ffi.

2020. dec. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!