Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan érzik magukon a lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érzik magukon a lányok mikor nagyon szex hiányuk van mik a tünetek ?

Figyelt kérdés
2020. dec. 10. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nem vagyok már lány,de...amikor sexhiányom van ingerült vagyok,kb mindenen felkapom a vizet,semmi se jó.
2020. dec. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Hellmano ***** válasza:
73%
Izzik a pisztolytáska rendesen.
2020. dec. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon izzik olyankor és folyamatosan arra gondolok, hogy valaki jó alaposan rakjon meg. Ezt most szépen írtam le! 🙃
2020. dec. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elenk a fantaziam és ingerultebb is vagyok
2020. dec. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kellemetlenül veszem észre magamon hogy jobban megnézek egy egy pasit azon a részen is.
2020. dec. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Erzem lent h mostmar jo lenne ujra dugni, meg olyankor egyre többször gondolok a masikkal való jó dugasokra meg új helyzeteket elkepzelek, ennek hatására a nedvesség is több
2020. dec. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Biszereg a mellem, állandóan fantáziálok, nedves vagyok, ingerült stb. :D
2020. dec. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Nehezen bírok ilyenkor magammal, néha már a szűkebb bugyiban való sétálás is felizgat, aztán elszakad a cérna és elmegyek bugyit villantani és utána óriási maszti következik.
2020. dec. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tünetek??? A "szexhiány" nem betegség :) Egyébként attól függ... aki nem kiegyensúlyozott, az frusztrált, ingerlékenyebb "a fél világgal baja van" állapot is lehet, akinek van párja és minden okés otthon az meg alig várja találkozzon vele.
2020. dec. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én amikor teljesen ki vagyok, csak folyamatosan fantáziálok hogy valaki jó megr@khatna, nagyon hamar felizgulok és hamarabb el is megyek az önkényesztetéstől és persze többször is igénylem :D
2020. dec. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!