Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők nektek taszító ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nektek taszító ha egy férfinak az átlagnál feltűnően nagyobb a hátsója? (24f)

Figyelt kérdés

Rólam van szó, egyébként nem vagyok kövér vagy ilyesmi, persze híztam pár kilót az utóbbi évben, de több nőtől is kaptam már megjegyzést a s**gemre és mivel még barátnőm volt nem foglalkoztam vele de nem tudom hova tenni. Ez most gúny vagy dícséret, tényleg sokan megjegyezték már. Nőknél ez manapság egyértelműen előny, én is inkább fenék mint mell párti vagyok, de férfiaknál nem tudom hogy van ez. Régebben egyébként súlyemelő voltam, versenyeztem is, talán azért felűnô nemtudom.


Egy képet azért rakok:


[link]


(Tényleg csak nők véleménye érdekel :D)



2020. dec. 10. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Hűha, dehogy zavaró, vedd áldásnak. ;D

Jobb feneked van, mint néhány nőnek. Egyáltalán nem taszító.

2020. dec. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan vagy mint a Vinettú lova
2020. dec. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez kerek es izmos, nincs vele baj. vsizont valakonek ugy nagy a segge, hogy szeles es hajas, na az csunya.
2020. dec. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Addig nem taszító, amíg nem jár hozzá nagy has. Akkor úgy néz ki a férfi teste, mint egy csecsemőé, nekem az taszító.
2020. dec. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!