Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen vágyfokozót használhatn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vágyfokozót használhatnék, hogy újra kívánjam a férjem?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt fél éve házasodtunk össze. Korábban nagyon sokat kívántam a szexet minden mennyiségben bármikor. Viszont most kéthetente egyszer eszembe jut, hogy lehet, hogy illő volna már. A férjem sem próbálkozik, ha esetleg mégis tudom, hogy az olyan 1-2 perces gyorsmenet lesz, hogy ürítsen. Ez nekem így nagyon nem jó, tudom, hogy többet kéne szexelnünk, és azt is tudom, hogy valami nincs rendben. Nem nedvesedek be semmitől, ha esetleg véletlen kinyal orgazmus után is olyan vagyok mint a Szahara. Segítsetek, mert ez így nem maradhat.

21/N



2020. dec. 11. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
nem kezdtél el fogamzásgátlót szedni? vagy váltottál?
2020. dec. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Nézz utána mi olyan dolgot használsz, ami csökkenthette a libidód, pl fogamzásgátló!

Vagy lelkileg történt e valami, ami ezt váltotta ki belőled.

Az, hogy a férjed is, így áll a szexhez, az alapból elég libidó gyilkos tud lenni, szóval lehet csak az a gond.

De ezt valami kiváltotta,és ezt az okot kell megtalálni, illetve meg szüntetni, ha együtt akartok még maradni.

Mert ez, ilyen fiatalon nagyon nem jó.

F/34

2020. dec. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 éve abbahagytam, híztam tőle.
2020. dec. 11. 00:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
mivel pontos időpontokat csak te tudsz, de nem látsz közte valami összefüggést?
2020. dec. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia. Mi ezt használjuk nagyon bejött.

[link]


De sokan erre esküsznek:


[link]


Sok sikert.:)

2020. dec. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek valami lelki oka lehet. Nem romlott meg a kapcsolatotok? Nem hízott el esetleg? Tudom, hogy most divat hangoztatni,hogy nem minden a külső, de gondolom mégis jobb érzés, ha a farka ér előbb a farodhoz, mint a hasa.

Ha esetleg ez lehet az ok, akkor sportoljatok együtt. Menjetek el gyors tempójú közös sétákra, futni bicajozni stb.

2020. dec. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!