Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek van olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan hogy egy pasinak egyáltalán nincs előváladéka?

Figyelt kérdés
Párom full száraz.Mivel olyan sok pasival nem volt dolgom igy azt se tudtam hogy milyennek kellene lennie...Lehet hülye kérdés de az előváladék mikor lesz mikor feláll és ugye izgalomba van vagy csak közvetlen az elélvezés előtt?

2020. dec. 11. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy csak közvetlenül az ejakuláció előtt jön előváladék és van, hogy jóval korábban. Én azt tapasztaltam, hogy minél ritkábban ejakulálok, annál korábban jön az előváladék.
2020. dec. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem viszonylag korán jön! feláll, majd kicsi izgatás, vagy ha annyira intenzív az inger, akkor izgatás nélkül is elkezd jönni az előváladék.
2020. dec. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs, vagy nagyon ritkán

Orgazmus nál távozik az is a spermával együtt, így lehet ezért igen soknak néz ki.

2020. dec. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előfordulhat hogy neki csak ejakuláció előtt jön. Nekem már akkor is van ha valami izgit nézek, látok vagy olvasok és még hozzá sem nyúltam a szerszámhoz.
2020. dec. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen valószinű neki pont előtte van ezért nem tünt fel.
2020. dec. 11. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!