Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők miért csak szexelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők miért csak szexelni akarnak bizonyos férfiakkal?

Figyelt kérdés

Van olyan hogy a szexet nagyon élvezi vele, de a személyisége a férfinek vagy egyéb pl. anyagi körülményei nem megfelelőek és a nő ez miatt csak szexre akarja?


Nekem van egy régi barátnőm gimis korában mi jártunk, de mindig csak 1-1 hónapokig járt velem, hosszú távú kapcsolatra nem akart engem.


Viszont az elmúlt 18 évben bármikor összefutottunk "felkéredzkedett" hozzám egy szexre. Meg is jegyezte hogy a szex az velem állati jó, ha más nem is.


Mondom oké.


Ő egyébként nagyon vallásos lett, és mondta hogy a tiszta lelki életre vágyik stb. de aztán nálam iszonyúan kiélvezi a szexet amikor találkozunk.


Mintha küzdene a keresztény erkölcsiséggel de közben meg imád velem szexelni. Szóval furcsa.



2020. dec. 13. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Nekem is volt egy csaj. Egyik haverom próbálkozott nála, társkeresőről ismerte, randiztak párszor, de ők nem jöttek össze, viszont a baráti társaságnak bemutatta a csajt. Innen ismertem a leányzót. Szóval akárhányszor találkoztunk, mindketten iszonyatosan vonzódtunk szexuálisan egymázhoz, de sosem lett belőle friends with benefits-nél több. Amikor épp egyikünknek sem volt kapcsolata, összejártunk szexelni és iszonyat jó volt. Volt, hogy 2 év kihagyás után találkoztunk újra és egyből egymásnak estünk. Ennek ellenére egyikünk sem akart tényleg komolyabb kapcsolatot. Vannak ilyenek. Utólag belegondolva, amilyen hülye nőim voltak, még mindig jobban jártam volna, ha vele próbálkozok komolyabban, de hát húszonévesek voltunk, mit tudtuk még mi ezt?!


Volt egyébként keresztény nőm is. Olyannyira, hogy 28 éves koráig szűz volt, mert "majd a házasságban", csak aztán mégse bírta. Egyébként nagyon élvezte a szexet és sokszor ő kezdeményezett, de közben küzdött a belső feszültséggel, amit a vallásosság jelentett (amit egyébként a bigott szülei neveltek bele). Tapasztalat szerint az ilyen nők iszonyatosan vágynak az intimitásra és nagyon odaadóak a szexben, csak segíteni kell nekik elfogadni, hogy a vallás nem mindig jó támpont.

Legnagyobb vicc az volt, mikor egyszer a szüleinél voltunk és az apja elkezdte nekem ecsetelni, hogy miért kell a szexel várni a házasságig. Kb azt mondhattam volna, hogy "apuka, bocsi, de hetente négy-ötször rongyosra kefélem a kislányod punciját"

2020. dec. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
A férfiak miért csak szexelni akarnak bizonyos nőkkel?
2020. dec. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert bizonyos férfiak csak arra jók.
2020. dec. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!