Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a normális mértékű fantáziá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a normális mértékű fantáziálás? És mi az ami túl sok?

Figyelt kérdés
A férjem szerint dúrván perverz vagyok, és mindenről ez jut eszembe, őt pedig már zavarja! Mondjuk lehet az oka a szexhiány is, de ki tudja! Szerintetek ha sokszor eszembe jut, és próbálok kezdeményezni, de állandóan elutasít akkor mit tegyek? Mostanában stressz miatt merevedési gondjai vannak, és erről nem hajlandó beszélni és inkább kerüli a szexet. 25N

2020. dec. 14. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Én örülnék ha perverz barátnőm lenne.
2020. dec. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

25 évesen nincs olyan, hogy túl sok a fantáziálás. Pláne ha kapcsolatban élsz és kielégítetlen vagy.

Ha nem hajlandó veled foglalkozni, akkor válj el, keress szeretőt, akármi. Nem poshadhatsz bele ennyi idősen egy ilyen lelombozó kapcsolatba.

2020. dec. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is perverz vagyok, nem baj az! Legtöbb pasinak tetszik egy perverz lány és forditva is igaz.
2020. dec. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hozzád való sajnos. Jobb nem lesz számodra, csak rosszabb mellette.
2020. dec. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Én örülnék a helyében, hogy egy perverz dög a feleségem. Amikor csak tehetném, kikormolnám mindenét keményen.
2020. dec. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

A szex mocskosul a legjobb!

Sajna én is perverzz vagyok!f

2020. dec. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Én a helyedben közölném vele, hogy vagy össze kapja magát és rendesen megrak, vagy keresek mást aki hajlandó rá.
2020. dec. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy perverz. Ennyi idősen normális, hogy magas a libidód - persze ez egyéni, de van, aki akár napi többször is szexel 25 éves korában.


Ez részéről egy jónak hangzó kibúvó, mert még magának sem meri bevallani, hogy gondjai vannak. Meg kéne beszélni a stressz és merevedési gondjait és valami megoldást találni rá. Mert ebben a sztoriban egyértelműen ott van a gond.

2020. dec. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!