Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőmnek nincs hüvelyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek nincs hüvelyi orgazmusa, ez engem minősít?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem minden nőnek van hüvelyi orgazmusa, a barátnőm is elmondta az elején hogy ő nem képes erre, de azért nekem ez kicsit mégis zavaró. Próbálok mindig valami újdonságot csinálni de eddig még nem jött össze, színlelni meg nem fogja. Ha a csiklóját izgatjuk akkor is inkább szólni szokott hogy miért nem megy, és akkor átbeszéljük ami miatt nem jön össze neki, tehát nem játsza meg az orgazmust.


Persze volt olyan is hogy egy alkalom alatt kétszer is elélvezett, tehát nem hinném hogy baj lenne, de azért kicsit szégyenlem hogy hüvelyi orgazmust nem tudok neki szerezni.


Másnál is így van ez, illetve nálatok csajok ez nem jelent problémát? Nem lesz ettől kevesebb a párotok a szemetekben?


2020. dec. 14. 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sose volt hüvelyi orgazmusom, bármit is csinált a partnerem. Volt olyan aki ettől megsértődött és emiatt egy idő után inkább eljátszottam hogy van. Szerintem ha másképp van orgazmusa, semmi gond, örülj hogy nem kell megjátszania magát, veled nincs gond.
2020. dec. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1# Köszönöm. Igen ennek valóban örülök hogy nem játsza meg az orgazmist. Volt már olyan, hogy éreztem rajta hogy máshol járnak a gondolatai és rá is kérdeztem mi a baj. Örült neki hogy beszélgettünk róla és elmondhatta, hogy mi nyomja a lelkét, utána már is sokkal felszabadultabb lett.
2020. dec. 14. 10:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs neki akkor nem lehet vele sokat kezdeni, csikló által el tud élvezni akkor marad az
2020. dec. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%

Tedd fel magadnak a kérdést, egy őszinte válasz hogy érintene téged?

Ha elmondaná, hogy egy vastagabb farokkal kőkeményen kitartóan el tudná érni a hüvelyi orgazmust a helyén kezelnéd vagy megsértődnél. A legtöbb férfi akinek a nője a szeme láttára egy másik férfival éli át a hüvelyi orgazmust úgy, hogy vele nem sikerült addig... összeomlik

2020. dec. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt már néhány partnerem, de eddig egyetlen férfi tudott hüvelyi orgazmust okozni nekem - a jelenlegi, és neki sem mindig sikerül. 🤷‍♀️
2020. dec. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4# A kitartással nincs bajom, egy óráig is bírom ha kell. A vastagság átlagos, azzal nem tudok mit kezdeni, viszont múltkor a két ujjat is kényelmetlennek érezte a párom, szóval nem hinném hogy ez baj lenne.


5# És emiatt hagytad ott az előzőeket, vagy beleszámított ez is?

2020. dec. 14. 10:55
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd meg szokta kérdezni, hogy a péniszed hegyétől vagy a tövétől volt-e orgazmusod? A nőkben egy szerv okoz örömet a csikló, ami belülről és kívülről is ingerelhető, de belülről sokkal kevésbé. Ennek praktikus oka, hogy a szülésnél nem lenne jó, ha ott lenne egy szerv tele idegvégződésekkel, mert akkor jobban fájna. Ezért került ki a nők érzékeny része. Szóval ja, el kell fogadni, hogyha barátnődnek belülről nem megy. Persze ne add fel, elvileg van, hogy egyszer csak sikerül és a csajok se tudják megmagyarázni miért és hogyan. Viszont ezen ne aggódj, mert az orgazmus az orgazmus.
2020. dec. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Konkrétan az, hogy nem tudták hüvelyi orgazmust okozni, nem lett volna ok a szakításra. Más gondok voltak
2020. dec. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5ös voltam
2020. dec. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
8# Okés, köszönöm.
2020. dec. 14. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!