Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik szeretik a kikötözést,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szeretik a kikötözést, ti hogy tudtok kikötözve, vagy bilincsben aludni? Meg lehet szokni?

Figyelt kérdés
Tetszene ha rajtam maradna reggelig de nem tudok tőle elaludni, mocorgok össze vissza, így aztán a páromat se hagyom aludni, úgyhogy inkább elenged.
2020. dec. 14. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Egy pár éjszaka a fogdán és hozzászoksz:D
2020. dec. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Szex utàn mi a fas znak nem veszed le? Nem igaz hogy reggelig izgat.
2020. dec. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Másik ágy nincs? Vagy aludj az ágy mellett egy matracon vagy a földön az ágy lábához bilincselve, úgy a párodat nem zavarod az alvásban
2020. dec. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ideig szokott rajtad lenni? Csak szex közben vagy azon kívül is? Próbálj meg egyre több időt bilincsben tölteni, hogy szokd magadon. Pl. zenehallgatás vagy filmnézés közben. De ha kis izgalmat akartok belevinni, lehet házon kívül is, pl. séta bilincsben.

Az sem mindegy, hogy milyen bilincs. A láncos több mozgást enged a csuklódnak, mint a zsanéros vagy merev.

2020. dec. 15. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A feleségem szex után simán elalszik bilincsben. (Elől bilincselt kezekkel.) Ha nyűgös, pár óra múlva kéri, hogy vegyem le, de sokszor kibírja reggelig.

Volt már olyan párszor, hogy rajta felejtettem reggel és úgy kellett hazamennem, hogy levegyem róla. Nem hisztizett, sőt inkább élvezte a helyzetet.

2020. dec. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Éjszakára, alváshoz mondjuk még nem próbáltuk, de olyan simán előfordult többször is, hogy a párom szex után is rajtam hagyta még egy darabig. És úgy beszélgettünk, vagy néztünk közösen tévét. Esetleg kiment lefürdeni, vagy valami dolgot elvégezni kint, engem meg ott hagyott addig az ágyhoz bilincselve. Mondjuk ennek viszont az lett a vége mindig, hogy amikor visszajött, és meglátott meztelenül, akkor újra felállt neki, szóval muszáj volt még egyszer csinálni. :D
2020. dec. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

6!

Aranyos vagy!

2020. dec. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én simán tudok bilincsben aludni. Csak másnap kell néhány karkötő, hogy eltakarjam a nyomait.
2020. dec. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!