Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez így természetes vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így természetes vagy csak a szexre megy ki az egész?

Figyelt kérdés

2 hete vagyok együtt a barátommal,ő 24 éves én pedig 21.

Már régebb óta ismerjük egymást és nagyon szeret legalábbis ezt hangoztatja folyton .

Tegnap egy hosszabb és egy szenvedélyes csók után láttam hogy állt neki a pénisze de nem volt olyan féltünő .

Eddig még nem próbálkozott sem semmi

Csak olyan furcsának tartom ,ez így természetes vagy ti mit szóltok, mi véleményetek ?



2020. dec. 14. 22:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
38%
Hajnali 2-kor is lehet.
2020. dec. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem az összefüggést.

A merevedés természetes dolog, nem lehet irányítani. Örülj neki, hogy kíván téged. Ennyiből nem lehet tudni, hogy mit akar.

2020. dec. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem akarsz vele lenni, akkor miért vagy vele?
2020. dec. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudjuk, hogy mi a srác célja veled? De most komolyan :D

Annak meg örülj, hogy ennyire beindította a csókolózás veled, ez tök természetes dolog! ;)

2020. dec. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy áll neki mikor csókolóztok csak azt jelenti hogy nagyon bejössz neki. Ez termeszetes reakció és nem egyenlő azzal hogy csak szexet akar, de nem is zárja ki.

Viszont kétlem hogy ha csak szexet akarna akkor veled lenne 2 hét után is ha még nem volt szex.

2020. dec. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

A farka felállhat, és ahogy megismert egyből a szexre gondolt, ezt hidd el,

ez nem korai szerintem, a fiatal pasik farka ha egészségesek gyakran feláll, egy jó smárolástól meg tuti,

inkább az a kérdés hogy mikor teszitek meg,

de gondolatai és erekciója had legyen már, ez azt jelenti tetszel neki, kiván, az a korrekt hogy nem próbálkozik, még vissza fogja magát,

szerintem,

2020. dec. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
40%
Két hét már így is hosszu idpőnek számít.
2020. dec. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Az az egészséges, ha egy pasinak feláll a farka, ha egy kedvves helyes csajjal csokolozik. EGy faroknak épp hogy fel kell állni sexuális inger hatására. Egy érzéki csokolozás már boven izgalmi állapot. Inkább orulj, hogy a barátoddal minden rendben ilyen téren. Ennek semmi koze ahhoz hogy csak sexre kellesz e vagy se. Ne azt nézd hogy felállt a farka, hanem hogy hogyan bánik veled. Az ő tetteit nézd ne a farkát.
2020. dec. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak annyit jelent, hogy bejössz neki.

Te meg huszonéves fiatal nő létedre otthagyod szegényt álló phasszal?

Értem, korainak érzed a szexet, de egy kis kézimunka simán beleférne.

Legalább ismerkedjetek egymás testével, nem feltétlen kell ajtóstul rontani a házba...

2020. dec. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nehéz elhinni, hogy egy huszonéves lánynak ennyire alacsony a szexuális kultúrája, hogy feltesz egy ilyen kérdést. Olyan mint ha egy 12 éves kérdését olvasnám. A csávó még most meneküljön egy ilyen nőtől aki egy erekcióból arra következtet, hogy biztis csak szexet akar a pasi és meg kérdezi hogy természetes e. Nem is tudom mit mondjak, jézusom.
2020. dec. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!