Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meztelen kép csere anonim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meztelen kép csere anonim módon felizgat mást is? Volt már hogy így alakult ki akármi is?

Figyelt kérdés

Egyszer volt szerencsém egy lánnyal pont itt. Talalkoztunk is és ennyi. Egyszeri alkalom volt de felejthetetlen :)

27F


2020. dec. 15. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen.
2020. dec. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen lányok Gyiken lényegében olyan mesebeli figuráknak tűnnek, mint a kis Hableány. Meztelen képet is küld, tiedre is kíváncsi, randizni is hajlandó, aztán dugni is... De biztos léteznek, csak nem mindenkinek mutatkoznak meg...
2020. dec. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Élőben kell rendőri intézkedést végrehajtani ☝️☝️💯

Így értelmetlen ezen a fos oldalon.


Teso! Amúgy annyira örülsz annak a képnek??? Még élőben nem volt hozzá szerencséd?! Mi van akkor ha nem lány küldte? 🤷‍♂️🤣

2020. dec. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt itt pár éve több lány is akivel cseréltem képeket. Van akivel még most is beszélek közülük, igaz hogy már azóta férjhez ment :)
2020. dec. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!