Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kétszer találkoztam ugyanazzal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétszer találkoztam ugyanazzal a nővel ugyanott az utcán véletlenszerűen, és mindkétszer nagyon szemezett velem. Szerintetek érdemes lenne leszólítanom, ha még egyszer összefutnánk?

Figyelt kérdés
Talán picit még mosolygott is, vagyishát tudjátok milyen az, ha egy nő nem konkrétan mosolyog, csak kiül az arcára, szemére ez a bájosság, pajzánság. Vagy nem tudom hogy írjam le. A nő egyébként idősebb nálam, olyan 28-30 körülire saccolnám, én pedig 21 vagyok. Szerintem ez egy egész jó kiinduló pont lenne a leszólításra, ha megint ugyanott látnám meg. Kár, hogy lehet, soha többé nem látom.

2020. dec. 17. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen helyzetben azt gondolom érdemes lépni, ha nem teszed banni fogod.


Max kiderül hogy félreértelmezted. Nagy cucc.

2020. dec. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

En pont szemet vetettem (szo szerint) egy sracra a kornyekunkon, nehanyszor szembejott mar velem :))

Nagyon remelem, kapcsol es egyszer leszolit...

Szoval hajra! Ha legkozelebb latod, szolitsd le nyugodtan, kulonben sosem fogod megtudni.

2020. dec. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Egy rápróbálást megér hogy megpróbálsz vele szót váltani. ha nem úgy indítasz hogy a farkad mutogatod neki, vagy "kúrolepénzé" akkor hamar kiderül van-e esélye bárminek. ;)
2020. dec. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Viccesen odaszolsz valamit, jajj megegyszer látlak meghivsz valamire vagy valami ilyesmi
2020. dec. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy már sosem látom. Sajnos sok esélyt dob el magától az ember, én már teljesen rá vagyok erre depizve. Szeretnék ezen változtatni.
2020. dec. 17. 12:42
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy mi a legrosszabb, ami tortenhet? Legrosszabb esetben azt mondja, hogy ne haragudj, de nem szeretnek ismerkedni. Az elet megy tovabb.

Viszont ha nem lepsz, utana ugy eled az egesz eletedet, hogy sosem tudtad meg azt, amit tudni szerettel volna... szerintem mindnekepp jobb az elso verzio.

Igy nem marad a ketely az emberben, a "mi lett volna, ha...".

2020. dec. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyébként ez valóban arra utalhat, hogy tetszettem neki, nem?
2020. dec. 17. 13:17
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha látod legközelebb, szólítsd meg nyugodtan, legfeljebb nem akar semmit.
2020. dec. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán utalhat rá. Én rendszerint megbámulok egy fiút, ha tetszik :D
2020. dec. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Mit nem adnék azért, ha még ma is divat lenne, hogy férfiak megszólítják azt, aki megtetszik nekik...
2020. dec. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!