Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mennyire beteges?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire beteges?

Figyelt kérdés
Huszonéveim elején járó lány vagyok. Már egész kiskorom óta az idősebb férfiak vonzottak és ez most sincs máshogy. Kb a 40-es korosztály foglalkoztat. A gond nem itt van. Hanem ott, hogy valamiért nagyon szeretem, ha az ilyen korú férfiak kislányként kezelnek, mind a valóéletben, mind az ágyban. Ilyenkor én is gyereknek képzelem magam és ez valahogy nagyon beindít.

2020. dec. 18. 17:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
37%
Eléggé beteg.
2020. dec. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi baj. Ne foglalkozz az ilyen apa komplexusos, meg betegesnek mondott véleményekkek.

Tedd azt, és élj úgy ahogyan jól érzed magad.

Majd a későbbiekben minden kialakúl.

Az, hogy szeteted ha kislányként kezelnek, ez sem betegség, ez egy fétis, ami nagyon sok nőnél van. Ezzel sincs semmi probléma.


Szexuálisan ez hat rád izgató hatással. Ez nem az apa kompi.

Sok 40 körüli nő is van, akinek korban hozzá illő párja van, és mégis ennek a fétisnek hódol, hogy szeteti ha kislányként bánik vele a párja.

Ez indítja be a szexuális ingereket. Ez még szinte semmi, ahhoz képest amilyen durva dolgok is vannak.

Aki ismeri a BDSM világát az ezt nagyon jól tudja.

2020. dec. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Imadok nokent beoltozni kislanynak, ket copf, hosszu zokni, pici szoknya. Pasi imadja
2020. dec. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
76%

12 es vagyok.


Na igen. Pontosan erről beszéltem amit a 13 írt. Borzasztóan izgató ez annak akiben megvan ez a hajlam.

Ez egyálltalán nem beteges, sok pasit ez tényleg marhára beindít.Ez tuljdonképpen felfogható egy szerepjátéknak. Semmi baj nincs vele.

2020. dec. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!