Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vezethetném rá a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezethetném rá a barátnőmet, hogy többet akarok?

Figyelt kérdés
Két hónapja vagyunk együtt, és szeretem őt, de van egy apró problémám. A szex közben legtöbbször én végzem a munka nagy részét, és igyekszem változatosan csinálni. Amikor pedig ő kerül felülre, akkor is csak ugyanazt a pózt ismétli mindig. És szeretném, ha ő is rakna bele némi változatosságot, úgy sokkal izgalmasabb lenne. De nem tudom, hogy mondjam ezt el neki, hogy közben ne bántsam meg. Ugyebár ez egy elég érzékeny téma...

2020. dec. 18. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Így, de kedvesen, óvatosan, apránként vezesd rá.
2020. dec. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Semmivel sem érzékenyebb téma, mint bármi más. Ha nem mersz szólni érte, mert jaj megbántod, akkor el kellene gondolkoznod miért vagy vele együtt, és lehet szakítanod kellene vele, ha nem tudsz vele beszélni a szexről is. Ez ugyanaz, főz neked valamit, de pl elsózza vagy tesz bele gombát, amikor tudod jól nem szereted, vagy több húst, akkor sem szólsz érte, mert nehogy megbántsad? Vagy elmegy vásárolni, és megmondod mit vegyen milyen chipset és ő nem azt hozza, hanem tök más chipset és akkor sem szólsz neki? Ugyanez van a szexszel is, semmivel sem másabb mint a fenti 2 példa, csak ti emberek, a többség teszitek naggyá a szex témát.
2020. dec. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
Mond neki hogy mozogj már te lusta dög 👌
2020. dec. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%
Mondd meg neki hogy jó lenne ha nem csak tengeri csillag pózba csinálná.
2020. dec. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem se jó ötlet a szexet tabutémává tenni
2020. dec. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"drága, jó volt a mai menet is, de én szívesen venném, ha te is raknál bele több változatosságot, például ... és ... , úgy biztos sokkal izgalmasabb lenne"

szokjatok hozzá, hogy beszélgettek a dolgokról, arról is, ami jó és arról is, ami lehetne jobb. legyen szó akár szexről, akár bármelyik más közös dolgotokról.

2020. dec. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Kommunikálj vele.
2020. dec. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha moslékot főz sem szólsz, nehogy megbántódjon?
2020. dec. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%

Furcsa, hogy munkának nevezed a szexet. Nem tudom, hogy összefügg-e ezzel, de azt gondolnám, hogy a barátnőd talán nem élvezi igazán, vagy valami zavarja, különben keresné a változatosságot.

Persze az is lehet, hogy éppen az a pozítúra, amelyik neki a legjobb. Ez tűnik kevésbé valószínűnek...

2020. dec. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
24%
Nálunk is ez van, úgysem fog változni.. F
2020. dec. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!