Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire akadnátok ki ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire akadnátok ki ha a csaj, akire hetek óta hajtotok, két óra után hanyatt feküdne az öcséteknek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A lakótársam durván dögös, és többször is mondta hogy még csak két pasival volt orgazmusa és az is csak nehezen. Hetek óta próbálom kielégíteni, meglepi vacsi, romantikus film, apró figyelmességek, de semmi. Az öcsém hozzám ugrott fel, de én tovább melóztam és nem voltam otthon. A lakótársam kb két óra után hanyatt vágta neki magát, az öcsém csak kinyalta és elvileg 15 perc alatt kétszer ment el. Mikor az öcsém mesélte azt hittem felrobbanok dühömben. És boldogan mondta hogy reméli lesz folytatás, hát ne legyen! Ti mit szólnátok ha megcsalnának? 27F

2020. dec. 18. 23:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalnának? Ez azért nem megcsalás volt.

Amúgy meg, pont ezért áll az, hogy akit egyből lehet vinni, azzal kell foglalkozni.

2020. dec. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
de most együtt vagytok? vagy csak lakótársak vagytok, és Te láthatatlanul udvarolsz?
2020. dec. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hivatalosan nem vagyunk együtt, szóval elvileg csak udvarolok
2020. dec. 18. 23:56
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Legalább hazudni tanulj meg.
2020. dec. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Tessék?
2020. dec. 18. 23:59
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

És ő tudja egyáltalán, hogy udvarolsz?


Mert nem vagyok benne biztos, hogy ez le van tisztázva.

Pláne, hogy együtt laktok.

2020. dec. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát csak levette, mert elég egyértelmű!
2020. dec. 19. 00:08
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi van ebben?

Értelem szerűen te nem kellesz neki, inkább az öcséd.

És abban sincs semmi különleges, hogy úgy kinyalta, hogy 2-szer ment el.

F

2020. dec. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Családban marad, higgadj le :D Ráadásul te nem is vagy játékban a lánynál.
2020. dec. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szóval csak levette, mert elég egyértelmű?


Akkor ő most kikosarazott burkoltan/láthatatlanul, ahogyan Te udvarolsz.


Ha kinyalatja magát az öcséddel, akkor az neked kosár.

Csak levetted nem? Elég egyértelmű...



Amúgy hozzátenném, hogy a nők nem mindig jönnek rá, hogy a srác udvarol nekik. Csókig van, hogy fogalmuk sincs az egészről. Sok-sok ilyennel találkoztam, hogy VAGY akkor jöttek rá, amikor lekaptam őket, VAGY akkor, amikor kerekperec megmondtam a szemükbe, hogy azért vagyunk kettesben a félhomályban kézenfogva a bulitól távol és beszélgetünk már 1 órája intim dolgokról összebújva, mert bejön. És aztán kaptam le. És elmondták, hogy addig kb nem is gondoltak erre.


A nők sem gondolat olvasók. Bár némelyikük azt állítja, de ez emeletes baromság.


Ha nem mondtad neki, hogy Te Neked bizony szándékaid vannak, akkor talán azt se tudta, hogy akarsz valamit.

De ezek után, már nem is akar majd, mert az öcsédnek több töke volt, mint Neked.

2020. dec. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!